Create

9.50

Bez DPH: 7.92 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS3
Výrobca:
Electronic Arts

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Create


Dátum vydania: 19. november 2010 Vývojár: EA Bright Light Žáner: logická
Doporučený vek: od 7 rokov Vydavateľ: Electronic Arts Lokalizácia: angličtina
Multiplayer: nie Kooperácia: nie Splitscreen: nie
PlayStation Move: áno, podporuje 3D podpora: nie Online Pass: nie

V Create využívate svoju kreativitu a predstavivosť k otváraniu nových herných svetov! Create sleduje vaše prejavy tvorivosti a odmeňuje vás za ne. Čím viac toho vytvoríte, tým viac získate odmien a ďalších možností na hranie v otvorenom svete, kde na vás čaká zábava na každom kroku. Povoľte stavidlá svojej predstavivosti pri tvorbe fantastických prostredí s pomocou jednoducho ovládateľných nástrojov, ako sú animačné objekty, textúry a dizajny, ktoré vdýchnu život každej scéne! Je to neobmedzený herný zážitok plný kreatívnych nápadov kombinovaných so vzrušujúcimi a niekedy až bláznivými úlohami, ktorých tvorivé riešenia vás napadnú až vtedy, keď sa postavíte na nohy.

Vytvorte si vlastné scény. Využite výkonných nástrojov s tisíckami nálepiek, štetcov, textúr, animačných objektov a ďalších prvkov k tomu, aby ste si vytvorili každú scénu podľa vlastných predstáv. Dynamické nástroje vdýchnu vašej scéne život! Miešajte a spájajte rôzne motívy a výtvarné štýly a vytvorte tak jedinečné prostredia.

Odomknite hravý svet. V hre, ktorú poháňa len vaša predstavivosť a odmeňuje vás za prejavenú kreativitu, odomykáte nové nástroje, objekty, zábavné úlohy a mnoho ďalšieho.

Experimentujte so zábavnými úlohami. Hra obsahuje viac ako 100 úloh, ktoré podnietia vašu predstavivosť. Prejavte v každej scéne svoju tvorivosť, vylepšite svoj výkon a odomknite si skryté oblasti. Experimentujte s objektmi a efektmi na vytvorenie jednoduchých, náročných či dokonca bláznivých riešení.

Zábava pre celú rodinu! Originálny zážitok, ktorý je zábavný a jednoducho ovládateľný úplne pre každého.

Zdieľanie sveta. Nahrajte svoje kreácie jednoducho prostredníctvom konzoly na internet. Potom ich môžete zdieľať a tiež prechádzať, sťahovať a upravovať výtvory ďalších hráčov (Nutné pripojenie k internetu).


Hodnotenia (0)

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook