Wonderbook: Book of Spells CZ

10.00

Bez DPH: 8.33 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS3
Výrobca:
Sony

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Wonderbook: Book of Spells


Dátum vydania: 16. november 2012 Vývojár: London Studios Žáner: detská
Doporučený vek: od 7 rokov Vydavateľ: Sony Lokalizácia: čeština (dabing)
Multiplayer: nie Kooperácia: nie Splitscreen: nie
PlayStation Move: áno, vyžaduje 3D podpora: nie Online Pass: nie

Na hranie tejto hry je potrebné mať PlayStation Move Starter Pack (PlayStation Eye kameru a Playstation Move pohybový ovládač) a knižku Wonderbook.


Jedna kniha: Tisíce príbehov

Wonderbook oživí tisíce príbehov v jednej skutočnej knihe s úplne novou radou dobrodružstiev a zážitkov, ktoré čakajú práve na vás. Wonderbook je úžasný prostriedok pre rozprávanie príbehov a nástroj rozvíjajúci predstavivosť, ktorý prinesie exkluzívny obsah novým, strhujúcim spôsobom, vďaka ktorému sa pomocou rozšírenej reality, ktorá zmení svet okolo vás, ocitnete priamo v strede diania. Tituly z rady Wonderbook vás vtiahnu do nových svetov, prinesú tajomstvo a objavy až do vašej obývačky a umožnia vám žiť v príbehoch, ktoré milujete.

Príbeh prvý: Wonderbook Book of Spells

Book of Spells je prvým titulom pre Wonderbook a zároveň najnovším rozšírením vašich zážitkov na systéme PlayStation. Book of Spells napísala Miranda Jastrabová už pred viac ako dvesto rokmi a možno ju nájsť v oddelení s obmedzeným prístupom bradavickej knižnice. Ide o učebnicu pre pokročilých študentov, ktorá im má pomôcť stať sa skúsenými kúzelníkmi. Book of Spells poskytuje študentom bezpečné prostredie, v ktorom si môžu čítať, objavovať, učiť sa a skúšať svoje obľúbené kúzla, ktoré už poznajú, napríklad Incendio, Wingardium Leviosa či Expelliarmus, odhaľovať rozpustilé poznámky a kúzla načmárané po okrajoch knihy predchádzajúcimi rokfortskými študentmi a dozvedia sa aj veselé historky spojené s príslušnými kúzlami. J. K. Rowlingová napísala hádanky, ktoré vás prevedú knihou, umožnia vám spoznať, čo je pre pravého čarodejníka aj čarodejnicu nevyhnutné, a pozvú vás na dobrodružnú výpravu naprieč knihou, počas ktorej sa sprístupní nový obsah a úspešní študenti budú odmenení.

Čo vás čaká?

Objavte mágiu. Wonderbook prináša rozšírenú realitu na úžasné nové miesta vďaka intuitívnej a ľahko použiteľnej knihe. Naklápaním, natáčaním či jednoduchým otáčaním stránok Oživujete okolo seba príbehy spôsobom, aký ste doteraz nezažili.

Naučte sa umenie zosielania kúziel. V kapitole za kapitolou sa dočítate o 20 kúzlach, ktoré si budete môcť vyskúšať, získate cenné skúsenosti a lekcie - a rovnako tak aj body do školského pohára - presne ako rokfortskí študenti.

Pôvodný obsah od J. K. Rowlingovej. Book of Spells odkrýva nový vzrušujúci obsah zo sveta Harryho Pottera od najobľúbenejšie svetovej spisovateľky. Študenti kúzelníctva sa s každým testom na konci kapitoly dozvedia o pozadí vzniku slávnych kúziel, dostane sa im cenných lekcií a spoznajú úplne nové tvory.


Hodnotenia (0)

Označenia:

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook