LittleBigPlanet 3

17.50

Bez DPH: 14.58 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS3
Výrobca:
Sony

Zatiaľ nehodnotené

Popis

LittleBigPlanet 3


Dátum vydania: 26. november 2014 Vývojár: Sony Žáner: detská
Doporučený vek: od 7 rokov Vydavateľ: Sony Lokalizácia: angličtina
Multiplayer: áno Kooperácia: ? Splitscreen:  
PlayStation Move: nie 3D podpora: nie Online Pass: ?

Sackboy nie je na svojej obvyklej výprave poraziť zlého Newtona (v hre LittleBigPlanet 3) sám. Vôbec nie. Tentokrát do mäkkého sveta vstupujú tri úplne nové ušité postavičky - takže tvoje dobrodzužstvo v sérii LBP už nikdy nebude ako predtým. Ale nemysli si, že sa starý dobrý Sackaboy nechá so svojimi novými kamarátmi zahambiť. Pletený rytier dostal do vienka novú schopnosť šplhania a sadu zbrusu nových predmetov, ako sú napr. Pumpinátor, Blink Ball a Hook Hat. S týmito štyrmi vlnenými zázrakmi vo výbave sa planéta Bunkum iste zmení a Newton dostane, čo si zaslúži.

Čo na nás čaká?
Zachráň svet plný predstavivosti.
Oživ svoju predstavivost pomocou šikovných nástrojov pre úpravu a zdieľaj svoje výtvory so svetom jediným dotykom tlačítka.
Pomocou unikátnych schopností postavy Sackboy a jeho nových priateľov preskúmaj všetky zákutia Imagisphere a odhaľ záhadu planéty Bunkum.

 


Hodnotenia (0)

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook