Guitar Hero Live

59.50

Bez DPH: 49.58 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS3
Výrobca:
Activision

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Guitar Hero Live


Dátum vydania: 23. október 2015 Vývojár: Freestyle Games Žáner: hudobná
Doporučený vek: od 12 rokov Vydavateľ: Activision Lokalizácia: angličtina
Multiplayer: áno Kooperácia: nie Splitscreen: nie
PlayStation Move: nie 3D podpora: nie Online Pass: nie

Balenie obsahuje hru plus gitaru.

Guitar Hero pop kultúrny fenomén, ktorý predstavil nový smer v interakcii s hudbou je späť v novom pokračovaní Guitar Hero Live, predstavujúci prelomové inovácie a znova vo vás rozpáli sen o tom byť rockovou hviezdou!

Hra vyvíjaná štúdiom FreeStyleGames, ktorá stojí za hitmi ako DJ Hero a DJ Hero 2, predstavuje v Guitar Hero Live dva hlavné smery hrania tejto hry, vrátane hrania z pohľadu frontmana kapely na rockovom koncerte. Na reálnosti pridávajú aj skutoční členovia vašej kapely a reálne publikum, ktoré reaguje v reálnom čase podľa toho ako dobre hráte.

Guitar Hero Live zahŕňa taktiež GHTV, nové revolučné hranie hry. 24 hodín hrania videoklipov cez internet, kde fanúšikovia môžu hrať s postupne pridávaným obsahom oficiálnych videí od najväčších svetových hitov. GHTV ďalej ponúka súťaziť s kamarátmi ako aj s hráčmi naprieč svetom o najlepšie skóre na hocijakej pesničke.

Guitar Hero Live predstavuje nový gitarový ovládač, ktorý zahŕňa 2 rady po troch tlačítok, ktoré lepšie reflektujú ako ľudia hrajú a prináša viac zábavy pre hráčov všetkých skúseností. Táto inovácia to robí ľahšie pre začiatočníkov ale aj náročnejšie pre veteránov na zdokonalenie.


Hodnotenia (0)

Označenia:

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook