Wonderbook: Diggs Nightcrawler CZ

12.00

Bez DPH: 10.00 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS3
Výrobca:
Sony

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Wonderbook: Diggs Nightcrawler


Dátum vydania: 29. máj 2013 Vývojár: London Studios Žáner: detská
Doporučený vek: od 7 rokov Vydavateľ: Sony Lokalizácia: čeština (dabing)
Multiplayer: nie Kooperácia: nie Splitscreen: nie
PlayStation Move: áno, vyžaduje 3D podpora: nie Online Pass: nie

Na hranie tejto hry je potrebné mať PlayStation Move Starter Pack (PlayStation Eye kameru a Playstation Move pohybový ovládač) a knižku Wonderbook.


Wonderbook predstavuje najnovší prírastok do rodiny PlayStation. Je to pôsobivý nástroj na rozprávanie príbehov a podnecovanie predstavivosti. Jedna knižka dokáže oživiť tisíce príbehov a ponúknuť úplne novú sériu dobrodružstiev a zážitkov. Wonderbook prináša exkluzívne majiteľom PlayStation 3 jedinečný obsah novým a pútavým spôsobom za pomoci rozšírenej reality a technológie PlayStation Eye, ktorá transformuje svet okolo vás.

Do vašich obývačiek vstúpia záhady, cesty za objavmi vás vtiahnu do nových svetov a dajú vám šancu prežiť príbehy, ktoré máte radi. Wonderbook má vďaka množstvu nových a rozpracovaných projektov, ako je Walking with Dinosaurs od spoločnosti BBC, veľmi vzrušujúcemu partnerstvu so spoločnosťou Disney a vďaka novému detektívnemu titulu, Diggs Nightcrawler, našliapnuté do skvelej budúcnosti.


Podarí sa vám pomocou detektívova Diggsa odhaliť pravdu o páde Valda Cvalda?

  • Pomôžte knihomoľovi Diggsovi dostať sa na stopu série temných záhad v meste Library City a dokázať, že ste parťák, na ktorého sa môže spoľahnúť.
  • Pomocou Wonderbook knižky hľadajte v uliciach Library City stopy, rozlúštite klasické detské riekanky a odhaľte prekvapenie na každej strane.
  • Vychutnajte si štýlový príbeh od spoločnosti Moonbot Studios, ktorí vyhrali ocenenie Academy Award. Je to zmes napínavého detektívneho príbehu a nevysvetliteľného úmrtia Valda Cvaldu.

Hodnotenia (0)

Označenia:

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook