Uncharted 3: Drakes Deception CZ

17.50

Bez DPH: 14.58 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS3
Výrobca:
Sony
Uncharted 3: Drakes Deception CZ Uncharted 3: Drakes Deception CZ

5/5 (Počet hodnotení: 5)

Popis

Uncharted 3: Drakes Deception


Dátum vydania: 2. november 2011 Vývojár: Naughty Dog Žáner: akčná
Doporučený vek: od 16 rokov Vydavateľ: Sony Lokalizácia: české titulky
Multiplayer: áno, 2-10 Kooperácia: áno, 1-3 Splitscreen: áno, 2
PlayStation Move: nie 3D podpora: áno Online Pass: áno

Tajné organizácie, odlahlé miesta a starodávne tajomstvá. Drake se vrátil a s ním i nebezpečná expedícia do srdca Arabskej púšte, v najnovšom dieli série akčných adventúr Uncharted, z ktorých sa už predalo niekoľko miliónov kusov. Hra Uncharted 3: Drake’s Deception, ktorá bola exkluzívne vytvorená pre PlayStation 3 (PS3) spoločnosťou Naughty Dog, ruší hranice multimediálnej zábavy a prináša epické dielo nabité adrenalinovými naháňačkami, vzrušením a záhadami, ktoré sú typické pre hru zo série Uncharted, spolu s unikátnym a rozšíreným režimom pre viacerých hráčov. 

Fanúšikovia série a takisto nováčikovia iste ocenia možnosť katapultovať sa do skutočného dobrodružstva a hladať vysnívanú "piesočnú Atlantídu." Dobrodružstvo zavedie hladača pokladov, Nathana Drakea, na výpravu do srdca Arabskej púšte. Je to výprava, ktorá Drakea a jeho priateľa Victora Sullivana postaví proti temnej organizácii a ich nemilosrdnému vodcovi. Keď sa odhalí strašné tajomstvo tohto strateného mesta, Drakeova výprava se zmení na zúfalý boj o holú existenciu, ktorý preverí hranice jeho možností a postaví ho tvárou v tvár jeho najväčšiemu strachu.

Charakteristické prvky hry:

  • Väčšie a explozivnejšie dobrodružstvo hnané charakteristickým štýlom vyrozprávania príbehu a kinematografickou prezentáciou štúdia Naughty Dog.
  • Konkurenčný i kooperativný režim pre viacej hráčov sa vracia s úplne novými zážitkami a masívne rozšírenými prvkami. Svet hry Uncharted spája kinematografické prvky kampane pre jedného hráča s režimom pre viac hráčov a online hráčom poskytuje unikátny zážitok z akčnej adventúry.
  • Nathan Drake má teraz proti nepriateľom o mnoho viac možností: boj zblízka s niekoľkými nepriateľmi súčasne, z kontextu vyplývajúce útoky a nové možnosti nepozorovaného pohybu. Hra Uncharted 3: Drake's Deception disponuje i rôznými rozšírenými pohybmi do strán s ešte intenzívnejšou streľbou.
  • Štúdio Naughty Dog predstavuje nové fyzikálne, vizuálne a environmentálne efekty. Titul Uncharted 3: Drake’s Deception obsahuje inovácie v oblasti efektov a dynamiky piesku, ohňa, dymu a vody. Hru Uncharted 3: Drake’s Deception bude možné hrať i v stereoskopickom 3D formáte.

Uncharted 3: Drake's Deception sa vyznačuje skvelým vyrozprávaním príbehu, špičkovými kinematografickými akčnými sekvenciami, pohlcujúcím 3D formátom vo vysokom rozlišení a ohromujúcimi detailmi a efektmi okolitého prostredia - je to vaša šanca stratiť sa vo svete Nathana Drakea a zažiť skutočnú silu hernej konzoly PlayStation 3.


Hodnotenia (5)

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook