EyePet Move Edition

17.50

Bez DPH: 14.58 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS3
Výrobca:
Sony

Zatiaľ nehodnotené

Popis

EyePet Move Edition


Dátum vydania: 17. september 2010 Vývojár: London Studios Žáner: detská
Doporučený vek: od 3 rokov Vydavateľ: Sony Lokalizácia: angličtina
Multiplayer: nie Kooperácia: nie Splitscreen: nie
PlayStation Move: áno, vyžaduje 3D podpora: áno Online Pass: nie

Táto roztomilá príšerka je novým titulom pre kameru Sony PlayStation EYE. Funguje tak, že kameru zameriate na stôl pred Vašou televíziou, kamera tento priestor sníma a premieta v televízii - vrátane Vás. Pokiaľ poklepete na nejaké miesto na stole, objaví sa virtuálny maznáčik, ktorému môžete dávať podnety svojimi pohybmi a gestami, ale tiež pre neho vytvárať nové hračky, tak trochu podobné Little Big Planet.

  • Hra reaguje na pohyby a príkazy hráča. Umiestnite napr. pred kameru akýkoľvek objekt a príšerka sa s ním začne hrať. Rovnako tak ju môžete hladkať a budete len sledovať, ako na interakciu zareaguje.
  • Prispôsobte si EyePet presne podľa svojich predstáv. Príšerku môžete obliecť až do 250-tich oblečkov a kúpiť jej nové hračky.
  • Nádherné grafické spracovanie využívajúce hardvérový potenciál konzoly Sony PlayStation 3.
  • Nakreslite na papier akúkoľvek hračku a príšerka sa s ňou hneď začne hrať.

Hodnotenia (0)

Označenia:

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook