Happy Feet Two

14.50

Bez DPH: 12.08 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS3
Výrobca:
Warner Bros

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Happy Feet Two


Dátum vydania: 18. november 2011 Vývojár: KMM Games
Doporučený vek: od 3 rokov Vydavateľ: Warner Bros.
Žáner: rodinná Multiplayer: áno
Lokalizácia: angličtina 3D podpora: áno

Spoločnosť Warner Bros. Interactive Entertainment predstavuje hru Happy Feet Two - The Videogame, 3D hudobný dobrodružný titul pre celú rodinu, inšpirovaný hravým antarktických svetom z pripravovaného animovaného filmu Happy Feet Two, ktorý produkuje spoločnosť Warner Bros. Pictures v spolupráci s Village Roadshow Productions. 

V Happy Feet Two - The Videogame si deti zamilujú možnosť hrať samostatne, ale ešte viac zábavy si užijú pri spoločnom kooperatívnom hraní s kamarátmi či rodinnými príslušníkmi, alebo počas vzájomného predbiehania sa na tanečných exhibíciach a pri závodoch v kĺzaní sa po bruchu, ktoré tučniaky prevádzkujú. Úplne nový herný tanečný systém, založený na ovládačoch, využíva hráčov cit pre rytmus k pozdvihnutiu zážitku z tanečných súťaží, a hra deťom umožňuje prichádzať do kontaktu s ich obľúbenými postavičkami z filmu.

V hre ohrozuje národ tučniakov nové nebezpečenstvo, a preto bude potrebné, aby všetci pracovali - prípadne tancovali - spoločne, a pomohli ho zachrániť pred vyhynutím. Hráči využívajú tanečné kreácie k naverbovaniu tučniakov s unikátnymi schopnosťami, ktoré pomáhajú posúvať celé dobrodružstvo ďalej, dokážu omračovat súpera a nepriateľov, ale aj manipulovať s okolitým prostredím, a riešiť tak kooperatívny hádanky. Pre maximálny zážitok môžu hráči tancovať svoje antarktické dobrodružstvo v 3D. V prípade verzie pre PlayStation 3 bude hra vytvorená špecificky pre stereoskopické 3D televízie, s možnosťou 3D funkciu kedykoľvek vypnúť.

Všetku hudbu v hre zložila a nahrala skupina Ozomatli, populárne zoskupenie z Los Angeles, ktorého hudba kombinuje štýly hip-hopu, salsy, dancehallu, cumbie, samby, funku, merengue, jamajského reggae a indického raga. Pripojil sa k nim strihač / technik Robert Carranza, ktorý bol nominovaný na cenu Grammy. Veselý motív, ktorého súčasťou je i skladba s Lil 'P-nutom, osemročným rapperom, na ktorého narazíte aj vo filme, sa bude páčiť ako deťom, tak aj ich rodičom.


Hodnotenia (0)

Označenia:

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook