Adventure Time: The Secret of the Nameless Kingdom

15.00

Bez DPH: 12.50 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS3

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Adventure Time: The Secret of the Nameless Kingdom


Dátum vydania: 23. október 2015 Vývojár: Vicious Cycle Software
Doporučený vek:  od 7 rokov Vydavateľ: Little Orbit
Žáner:  adventúra, detská Multiplayer: nie
Lokalizácia:  angličtina    

Aký je čas? Je čas pre Adventure Time! Tretie pokračovanie v sérii Adventure Time: The Secret of the Nameless Kingdom predstavuje klasický akčný dobrodružný zážitok a prináša do hry prvok riešenia hlavolamov.

Je čas pripojiť sa k Finnovi a jeho najlepšiemu priateľovi Jakeovi na originálnej hrdinskej výprave tajuplným Bezmenným kráľovstvom. Vydajte sa epické misie, riešte náročné hlavolamy, odhaľte skryté tajomstvá skúmaním novej oblasti vytvorenej výhradne pre videohru a stretnite nikdy predtým nevidené postavy a tvory.

  • Hrajte ako Finn a jeho nerozlučný kamarát Jake!
  • Originálne akčné dobrodružstvo!
  • Preskúmajte divoké a nezmapované Bezmenné královstvo, stretnite celkom nové princezné, postavy a nepriateľov a prebojujte sa cez jedinečné chrámy a podsvetie plné nebezpečenstiev!
  • Odomknite a vylepšite si schopnosti a zbraňové techniky pri preskúmavaní a zbieraní rôznych vecí!
  • Objavte skryté tajomstvá, riešte náročné hádanky a plňte zábavné misie!
  • Stretnite nové a fanušikmi obľúbené postavy, ako sú Ice King, Gunter, Marceline, Lumpy Space Princess, Flambe Magic Man, BMO a ešte oveľa viac!

Hodnotenia (0)

Označenia:

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook