WWE SmackDown vs. Raw 2011 (Platinum)

9.50

Bez DPH: 7.92 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS3
Výrobca:
THQ

Zatiaľ nehodnotené

Popis

WWE SmackDown vs. Raw 2011 (Platinum)


Dátum vydania: 22. júl 2011 Vývojár: Yuke's
Doporučený vek: od 16 rokov Vydavateľ: THQ
Žáner: šport Multiplayer: áno
Lokalizácia: angličtina    

Slávneho WWE simulátora sa vo svete predalo už cez 50 miliónov kusov, a tak niet divu, že renomovaná simulácia je v centre pozornosti THQ. Portfólio WWE hier je tak obohatené o ďalší titul, ktorý vám dáva ešte väčšiu slobodu rozhodovania a vynaliezavosti. WWE SmackDown vs. Raw 2011 viac než kedykoľvek predtým posúva hrateľnosť ešte o kus ďalej, pretože jeho dynamický, podmanivý svet je neustále v pohybe.

Herný scenár sa bude obmieňať podľa vašich rozhodnutí, čo umožňuje spontánnejšiu akciu ako v ringu, tak aj mimo neho. Tiež si budete môcť vychutnať vyššiu úroveň interaktivity a v režime Road to WrestleMania si potom zlepšiť kontrolu nad cieľom. WWE SmackDown vs Raw 2011 prinesie doteraz najucelenejšiu ponuku špičkových nástrojov pre vlastnú tvorbu i pre rôzne úpravy.

► Nový, dynamický systém fyziky vo WWE SmackDown vs. Raw 2011 robí z tohto titulu vysoko realistický zážitok, aký ste vo WWE hre doteraz nepoznali. Všetky vaše zápasy a interakcie s objektmi budú celkom vierohodné a dynamické, čo hre dáva neuveriteľnú autentickosť. Žiadna hra nebude rovnaká, pretože pri každom hraní sa budú generovať iné výsledky.

► WWE SmackDown vs. Raw 2011 je historicky prvou WWE hrou, ktorá sa bude prispôsobovať tomu, čo urobíte. Scenár každého zápasu sa bude meniť podľa vašich rozhodnutí. Premietnu sa do neho nové rivality, spojenectvá, majstrovské zápasy, spory, poradie borcov aj ďalšie spontánne zápasnícke podujatia ako v ringu, tak aj mimo neho.

► WWE SmackDown vs. Raw 2011 tiež prinesie jeden z najrozsiahlejších účastníckych zoznamov, aké sa v tejto sérii doteraz objavili. O vašu priazeň sa bude uchádzať viac než 70 najslávnejších wrestlingových hviezd súčasnosti. Každý z herných modelov je obohatený o nové textúry pre svaly a je vybavený špičkovou technológiou pohybu, čo znamená, že zápasníci budú vyzerať úplne autenticky. Čaká vás proste pohľad, aký ste v žiadnej hre doteraz nezažili.

► WWE SmackDown vs Raw 2011 sa bude pýšiť najväčším počtom tvorivých nástrojov v histórii. S ich pomocou si budete môcť upravovať svoje hviezdy, záverečné údery, meniť príbeh a ešte omnoho viac. K dispozícii budete mať veľa animácií rôznych pozícií, nové útoky (napríklad "vytvorte si smrtiaci úder") a pod. Ďalej sa môžete tešiť na 150 nových častí pre vytvorenie vlastnej superstar, z ktorých spomeňme napríklad tetovanie a podporu textúr pre vzory. Nástrojom pre maľovanie budete môcť vašim Avatarom prepožičať ešte väčšiu originalitu. Systém bodovania vylepšuje a zjednodušuje vyhľadávanie a zdieľanie obsahu na komunitnom portáli WWE Community Creations.

► Okúste vyššiu úroveň interaktivity - príbehový režim Road to WrestleMania sa vracia s hlavnými aktualizáciami a novými príbehmi. Tento rok budete môcť voľne surfovať po šatniach, vyberať si súpera, víťaziť v zápasoch, ktoré nie sú nijako jednoduché, a napĺňať osud, ktorý sa riadi podľa vašich vlastných volieb. Nastáva vaša chvíle!

► V online hre si môžete vybrať zo širokej škály rôznych zápasov, v ktorých sa postavíte proti množstvu protivníkov. Niečo také ste vo WWE ešte nezažili!

Hodnotenia (0)

Označenia:

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook