UFC Personal Trainer

14.50

Bez DPH: 12.08 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS3
Výrobca:
THQ

Zatiaľ nehodnotené

Popis

UFC Personal Trainer


Dátum vydania: 1. júl 2011 Vývojár: Heavy Iron Studios Žáner: šport, fitnes
Doporučený vek: od 3 rokov Vydavateľ: THQ Lokalizácia: angličtina
Multiplayer: áno Kooperácia: nie Splitscreen: nie
PlayStation Move: áno, vyžaduje 3D podpora: nie Online Pass: nie

Súčasťou balenia je aj popruh na nohu.


UFC Personal Trainer si dalo za cieľ pomôcť ľuďom dostať sa do formy a vytvarovať ich telá tréningovými metódami podobnými tým, ktoré majú každý deň skutočné UFC superhviedzy. Stanovte si ciele a dosiahnite skutočné výsledky s jedinečným MMA fitnes programom navrhnutým Národnou Akadémiou Športovej Medicíny (NASM) a špičkovými MMA tréningovými expertmi.

UFC Personal Trainer poskytuje hráčom širokú ponuku efektívnych a náročných cvičení inšpirovaných MMA a to vo vopred pripravených ako aj vami zostavených cvičebných programoch, ktoré pomáhajú budovať silu, zvyšujú odolnosť, spaľujú kalórie a napomáhajú k získaniu vytúženej kondície a postavy. Osobné pokyny a tipy od MMA trénerov pomáhajú hráčom zostať motivovaný, získať kondíciu a sledovať dosiahnuté ciele so zabudovaným denníkom. Okrem toho Hit The Mitts režim umožňuje hráčom zúčastniť sa náročných cvikov zameraných na obratnosť s možnosťou získania odmien a zabaviť sa s priateľmi v súťažnom multiplayervom móde pre viac hráčov.

  • Autentický UFC fitnes zážitok - navrhnutý NASM s pomocou popredných tréningových expertov MMA akými sú Mark DellaGrotte, Greg Jackson a Javier Mendez, UFC Personal Trainer prináša náročný a motivujúci UFC fitnes zážitok, v ktorom si vyskúšate tie najlepšie a najefektívnejšie cvičenia od súčasných UFC bojovníkov.
  • Intenzívne MMA cvičenia - naučte sa viac ako 70 MMA a NASM schválených cvičení, vrátane pohybov z disciplín ako sú wrestling, kickbox a Muay Thai, ktoré sú určené zvýšenie sily, vytrvalosti a kondície pomocou širokej škály cvičení. Každé cvičenie v hre je zamerané na špecifickú skupinu svalov ako aj na individuálne faktory ako dosiahnutá úroveň a stanovené ciele.
  • Prispôsobiteľné cvičenia - zamerajte sa na konkrétne fitnes ciele tým, že si vytvoríte vlastné cvičebné programy s až 10 rôznymi cvičeniami plus cvikmi na rozohriatie a ukončenie programu. Každý vlastný cvičebný program je možné upraviť pre zvýšenie alebo zníženie intenzity cvičenia a maximalizovať tak tréningové praktiky podľa individuálnych preferencií.
  • Osobné tréningové vybavenie - získajte ďalšie pokyny a podporu počas vašich fitnes programov výberom ciela a spoluprácou s MMA trénerom pre individuálnu inštruktáž. Hráči sa naučia cvičenia inšpirované MMA, rovnako ako aj autentické tréningové techniky a zdravý životný štýl, ktorý im umožní spaľovať kalórie, naberať silu, schudnúť a splnenie cieľov prostredníctvom úplneho fitnes programu.
  • Hit the Mitts - udierajte do boxerských rukavíc v režime, kde sa postavíte niekoľkým populárnym UFC bojovníkom v rôzne náročných cvičeniach založených na rytme a správnom načasovaní série vašich úderov a kopancov. Hráči majú možnosť odblokovať širokú škálu rôznych cvičení a získať odmeny. Každá z nich má zvyšujúcu sa náročnosť a je si v nej možné porovnať svoje schopnosti s priateľmi vďaka zakomponovanému kompetitívnemu multiplayeru.
  • Zameranie na tri rôzne ciele - chudnutie, budovanie sily a zlepšenie výkonnosti - hráči si môžu vybrať z prednastaveného 30 alebo 60-denného programu, ktorý najlepšie vyhovuje ich fitness potrebám. Zvolený program potom zaplní herný kalendár dennými cvičeniami a umožňuje sledovať napredovanie a hráčovu výkonnosť.

Hodnotenia (0)

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook