Dragon Ball: Xenoverse

22.50

Bez DPH: 18.75 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS3
Výrobca:
Sony

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Dragon Ball: Xenoverse


Dátum vydania: 27. február 2015 Vývojár: Dimps Corporation Žáner: bojová
Doporučený vek: od 12 rokov Vydavateľ: Namco Bandai Games Lokalizácia: angličtina
Multiplayer: ? Kooperácia: ? Splitscreen: ?
PlayStation Move: ? 3D podpora: ? Online Pass: ?

Prostredníctvom Vášho ľubovoľného Avatara znova navštívite tie najslávnejšie bitky naprieč všetkými sériami. Stanete bok po boku známeho hrdinu menom Trunks a mnohých ďalších postáv. Bude sila tohto partnerstva dostatočne veľká na to, aby sa jej členovia dokázali vložiť do tvrdých súbojov s cieľom obnoviť tzv. Dragon Ball časovú líniu tak, ako sme ju poznali? Medzi nové prvky hry patrí mesto Toki Toki City, nové herné mechanizmy a animácie postáv. Samozrejme Vás čaká mnoho ďalších nových vlastností a prvkov, na ich odhalenie si ale budeme musieť ešte chvíľku počkať.


Čo nás čaká?
 

Ľubovoľný avatar - Hráči majú možnosť vytvoriť si svoju vlastnú jedinečnú Dragon Ball postavu a zaujať tak svoje miesto vo svete Dragon Ball. Vyberajte medzi niekoľkými klanmi, ako je Earthling, Majin, Saiyan, Namekian alebo Frieza.

Nová herná lokácia - Dlho nečinné hodiny začali opäť v tajomnom a futuristickom meste Toki Toki City odbíjať čas!

Nové postavy - Zoznámte sa: Android menom Mira, túžiaci sa stať tým najsilnejším v celom vesmíre; Towa, temný vedec pochádzajúci z démonického sveta; The Supreme Kai of Time, boh, ktorý sa prvýkrát objavil pred viac ako 75 miliónmi rokmi, po ktorého boku stojí legendárny a mocný vták menom Tokitoki, v ktorého moci je produkovať sám čas.

Master Systém - Zvoľte si jednu z originálnych herných postáv ako svojho Master trénera - vaša sada zručností a rovnako tak aj výcvikové cvičenia sa budú meniť v závislosti na tom, akého Mastera si zvolíte.

Vylepšená hrateľnosť - Zažite nový, vysoko spádový a technický bojový systém.


Hodnotenia (0)

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook