Batman: Arkham Asylum Platinum

16.50

Bez DPH: 13.75 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS3
Výrobca:
Warner Bros
Batman: Arkham Asylum Platinum Batman: Arkham Asylum Platinum

5/5 (Počet hodnotení: 2)

Popis

Batman: Arkham Asylum Platinum


Dátum vydania: 25. októrer 2010 Vývojár: Rocksteady Studios Žáner: akčná
Doporučený vek: od 16 rokov Vydavateľ: Eidos Interactive Lokalizácia: angličtina
Multiplayer: nie Kooperácia: nie Splitscreen: nie
PlayStation Move: nie 3D podpora: nie Online Pass: nie

Hra Batman: Arkham Asylum ponúka hráčovi jedinečné temné dobrodružstvo, ktorému nechýba pravá atmosféra a ktoré ho zavedie do vnútra arkhamského útulku - gothamskej psychiatrickej liečebne pre šialených zločincov. Hráč sa bude pohybovať v tieňoch, zasievať strach do sŕdc nepriateľov a čeliť Jokerovi a ďalším neslávne známym darebákom z Gothamu, ktorí sa útulku zmocnili. S využitím celej rady Batmanových technických vymožeností a vďaka jeho schopnostiam sa z hráča stane neviditeľný dravec, ktorý sa snaží prekaziť Jokerove zvrhlé plány. Pre hru Batman: Arkham Asylum exkluzívne vytvorený scenár pochádza z pera známeho autora príbehov o Batmanovi, päťnásobného držiteľa ceny Emmy, Paula Diniho, ktorý sa podpísal napríklad pod prvou sériou Lost a Batman: The Animated Series. Hra Batman: Arkham Asylum prináša úžasnú grafiku a prostredie navodzujúce tú správnu náladu, poskytuje širokú škálu herných možností, ktoré patria do kategórie hier akčných, dobrodružných i hier so superhrdinami. 

 • Využite jedinečný bojový systém FreeFlow, v ktorom možno plynule spájať neobmedzený počet kombinovaných úderov a ktorý umožňuje postaviť sa početným skupinám Jokerových zloduchov v surových bitkách muža proti mužovi.
 • Ujmite sa vyšetrovania ako Batman, ktorý rieši spletité prípady s využitím špičkových technológií a nástrojov, ako sú röntgenové skenery, snímače odtlačkov prstov, sprej Amido Black, či sledovač feromónov.
 • Postavte sa najväčším zloduchom Gothamu, vrátane Jokera, Harley Quinn, Victor Zsasze a krokodílieho zabijaka.
 • Staňte sa neviditeľným dravcom a lovcom nepriateľov, ako Batman šírte strach len svojim smiechom a vďaka jedinečnému systému pozorovacích bodov sa pohybujte, bez toho aby ste boli sami odhalení.
 • Vyberte si z radu spôsobov, ako sa zbaviť protivníkov - zmeťte ich z oblohy, vrhnite ich proti stene a sledujte všetko kamerou dravca, ktorá vám priblíži dianie v okolí.
 • Preskúmajte každý centimeter arkhamského útulku a voľne sa preháňajte po neblaho preslávenom ostrove, ktorý sa tu po prvýkrát predstavuje v celej svojej drsnej kráse.
 • Vyskúšajte si, aké to je používať Batmanove batarangy, výbušný aerosólový gél, netopierí spár Batclaw, sonar a odpaľovač lana.
 • Plnením tajných úloh v hernom svete sa vám sprístupní ďalšie tajomstvo a prostredníctvom skúsenostných bodov budete môcť vylepšovať a upravovať svoju výstroj.
 • Vychutnajte si úplnú slobodu pohybu superhrdinu v hernom prostredí, pomocou Batmanových hákov sa dostaňte kamkoľvek budete chcieť, skokom prekonajte ľubovoľnú výšku a plachtením sa vydajte ktorýmkoľvek smerom.
 • Jedine PS3 verzia hry obsahuje ako exkluzívnu hrateľnú postavu aj populárneho Jokera. Môžete si ju stiahnuť cez PlayStation Network.

Hodnotenia (2)

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

  Facebook