Aliens: Colonial Marines Limited Edition

9.50

Bez DPH: 7.92 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS3
Výrobca:
Sega

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Aliens: Colonial Marines Limited Edition


Dátum vydania: 12. február 2013 Vývojár: Gearbox Software Žáner: FPS
Doporučený vek: od 18 rokov Vydavateľ: Sega Lokalizácia: angličtina
Multiplayer: áno Kooperácia: áno Splitscreen: áno
PlayStation Move: nie 3D podpora: nie Online Pass: nie

Aliens: Colonial: Marines Limited Edition obsahuje nasledujúci bonusový obsah:

  • Štyri hrateľné postavy z filmu
  • Ripleyovej plameňomet
  • Ďalšie možnosti prispôsobenia mariňáka

Pripojíte sa k jednotke americkej koloniálnej námornej pechoty, ktorá sa chystá čeliť útoku mimozemšťanov, intenzívnejšiemu a desivejšiemu než kedykoľvek predtým. Originálny príbeh pochádza z pera uznávaných autorov Bradleyho Thompsona a Davida Weddlea a vyznačuje sa sugestívnou atmosférou, ktorú inak poznáme skôr z filmov. Vďaka najnovším technológiám prináša hra úplne nový, interaktívny zážitok zo stretnutia s mimozemšťanmi.

Ako člen elitnej jednotky budete mať k dispozícii ako klasické zbrane, známe z podobných hier (od pulzných pušiek až po plameňomety), tak i úplne nové vybavenie a schopnosti. Bojový systém je založený na skupinovom boji, takže budete musieť využiť všetko, čo budete mať k dispozícii. Dej sa odohráva v stiesnených priestoroch a hrôzostrašnú atmosféru ešte umocňuje ako pôsobivý soundtrack, tak i početné prekvapenia a šoky.

Príbeh hry môžete hrať ako sami, tak i v kooperatívnom režime pre celkovo štyroch hráčov, s ktorými môžete zdielať hororovú atmosféru. V tomto režime sa každý z vás stane členom koloniálnej námornej pechoty a v každej misii zohrá dôležitú úlohu.


Hodnotenia (0)

Označenia:

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook