Grand Theft Auto 4: The Complete Edition

19.50

Bez DPH: 16.25 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS3
Výrobca:
Take 2

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Grand Theft Auto 4: The Complete Edition


Dátum vydania: 29. október 2010 Vývojár: Rockstar Games Žáner: akčná
Doporučený vek: od 18 rokov Vydavateľ: Take 2 Lokalizácia: angličtina
Multiplayer: áno, 2-16 Kooperácia: nie Splitscreen: nie
PlayStation Move: nie 3D podpora: nie Online Pass: nie

Grand Theft Auto IV: The Complete Edition obsahuje pôvodnú hru Grand Theft Auto 4, ako aj oba rozširujúce príbehy The Ballad of Gay Tony a The Lost and The Damned v jednej edícii za skvelú cenu.


Grand Theft Auto 4 (GTA 4)

Čo dnes znamená americký sen? Pre práve prichádzajúceho Nica Bellica z Európy je to viera, že unikne pred svojou minulosťou. Pre jeho bratranca Romana je to vízia, že spolu môžu nájsť budúcnosť v Liberty City, vstupnej bráne do zeme príležitostí. Akonáhle sa dostanú do dlhov a sú vtiahnutí do zločineckého podsvetia právnymi podvodmi, zlodejmi a sociopatmi, zistia, že sa realita od ich sna veľmi líši. Uvedomia si, že žijú v meste, ktoré uctieva peniaze a postavenie, a je rajom na zemi pre tých, ktorí ich vlastnia a živou nočnou morou pre tých, ktorí nie.

The Ballad of Gay Tony

Príbeh The Ballad of Gay Tony (Príbeh Gay Tonyho) prináša do mesta Liberty City veľké množstvo nových strelných zbraní, pozlátka a špiny. Hráči sa v úlohe Luisa Lopeza, ktorý funguje na čiastočný úväzok ako chuligán a na plný úväzok ako asistent impresária legendárneho nočného klubu Tonyho Princea (prezývaného Gay Tony), budú predierať priadkami rodinných a priateľských zväzkov, plní neistoty, kto je úprimný a kto sa iba pretvaruje vo svete, kde je všetko na predaj.

The Lost & Damned

V The Lost & Damned zažijete Liberty City z pohľadu Johnnyho, dlhoročného člena neslávne známeho motorkárskeho gangu The Lost. Johnny sa v Liberty City stará o zabezpečovanie obchodných príležitostí pre The Lost, no jeho prvoradým záujmom musí byť vernosť nášivke, ktorú nosí na svojom chrbte a Billymu Greyovi, prezidentovi klubu. Keď sa však Billy vracia z rehabilitácie odhodlaný na krviprelievanie a hýrenie, ocitá sa Johnny uprostred krutej pouličnej vojny s konkurenčným gangom o nadvládu nad mestom, rozorvaným násilím a korupciou. Dokáže bratstvo prežiť?


Hodnotenia (0)

Označenia:

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook