Borderlands

14.50

Bez DPH: 12.08 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS3
Výrobca:
2K Games

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Borderlands


Dátum vydania: 23. október 2009 Vývojár: Gearbox Software Žáner: FPS
Doporučený vek: od 18 rokov Vydavateľ: 2K Games Lokalizácia: angličtina
Multiplayer: nie Kooperácia: áno Splitscreen: áno
PlayStation Move: nie 3D podpora: nie Online Pass: nie

Hra je nová, odbalená z ochrannej fólie, s plnou zárukou 24 mesiacov.

Borderlands kombinuje to najlepšie zo strielačky z pohľadu vlastných očí a motorizovaného boja, čím je dosiahnutá jedinečná herná atmosféra. Prelomový systém generovania prináša takmer nekonečnú rozmanitosť v kombinovaní zbraní a predmetov.Borderlands umožňuje hráčom zdieľať herné zážitky prostredníctvom online kooperácie. Tieto vlastnosti, spolu so strhujúcim príbehom odohrávajúcim sa na tajomnej a nebezpečenstvom prešpikovanej planéte, vytvárajú úplne nové herné prvky, ktoré menia vžité konvencie moderných strieľačiek.

  • Hra navrhnutá pre spoluprácu hráčov - Borderlands je od začiatku navrhnutá a vytvorená tak, aby priniesla vzrušujúce a intuitívne zážitky z kooperatívnej hry a odmeňovala hráča za investovanie do špecifických vlastností spojených práve s kooperáciou.
  • FPS akcia aj RPG vývoj postáv - Hráči si môžu vybrať jednu zo štyroch rozdielnych postáv a získať skúsenosti a odbornosť v mnohých oblastiach, ktoré im pomôžu v boji s nepriateľmi. Vylepšenia môžu byť vložené do širokého radu špeciálnych schopností, čo hráčom umožňuje vytvárať postavy, ktoré sú šité presne na mieru ich hernému štýlu.
  • Intenzívny motorizovaný boj - Sadnite si za volant a pustite sa do strhujúceho motorizovaného boja plného úžasných explózií a rozsiahleho modelovania poškodzovania objektov.
  • Úplne nový umelecký štýl - Svieži a vzrušujúci nový grafický štýl, ktorý kombinuje tradičné renderovacie techniky s ručne kreslenými textúrami a vytvára tak unikátne prostredie, aké ste v žánri FPS doteraz nevideli.
  • Arzenál zbraní - Vyberte si zo stoviek tisíc možných zbraní, z ktorých každá má svojho výrobcu, vlastnosti a výhody. Nový revolučný systém generovania objektov prináša takmer nekonečné možnosti pri vytváraní nástrojov ničenia.

Hodnotenia (0)

Označenia:

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook