Ben 10: Omniverse 2

15.00

Bez DPH: 12.50 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS3

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Ben 10: Omniverse 2


Dátum vydania: 5. november 2015 Vývojár: High Voltage Software Žáner: akčná
Doporučený vek: od  18 rokov Vydavateľ: D3 Publisher Lokalizácia: angličtina
Multiplayer: áno Kooperácia: áno Splitscreen:  
PlayStation Move: nie 3D podpora: nie Online Pass:  

Ben 10: Omniverse 2 Vám predstaví statočného Bena a jeho Omnitrixové mimozemské formy, s pomocou ktorých bojuje proti najväčšej galaktickej hrozbe - Incurseanom. Blížiac sa k Zemi spolu so svojím partnerom Azmuthom, tvorcom Omnitrixu, cestuje Ben k Incurseanskej intergalaktickej bojovej lodi, aby zmaril plány Cisára Mileousa. V Ben 10: Omniverse 2 budete čeliť úplne novým výzvam, kde budete nepriateľov raz prenasledovať, inokedy pred nimi zasa unikať, rovnako ako bojovať proti silám zla.

  • Úpne nový príbeh - Bojujte proti Incurseanom v príbehu vyrobenom tvorcami tohto akčného seriálu z Cartoon Network.
  • Hrajte za svoju obľúbenú postavu zo seriálu - Zoberte Bena a jeho skupinu Omnitrixov do moja proti strašlivým nepriateľom v kooperatívnom móde pre viacerých hráčov.
  • Nové mimozemské formy - Vyberte si z rôznych mimozemských civilizácií, ako sú: Big Chill, Bullfrag, Rath, Eatle a podobne, pričom každá z nich má svoj vlastný štýl boja.
  • Vylepšujte svojich mimozemšťanov, meňte ich veľkosť a rýchlosť a vysielajte ich do boja, podľa toho kedy sú potrební.
  • Bojujte proti Incurseanom - Využite multi-mimozemské útoky a mocné kombinácie útokov, aby ste porazili svojho nepriateľa.

Hodnotenia (0)

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook