Assassin's Creed Revelations Ottoman Edition

19.50

Bez DPH: 16.25 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS3
Výrobca:
Ubisoft

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Assassin's Creed Revelations Ottoman Edition


Dátum vydania: 30. marec 2012 Vývojár: Ubisoft Žáner: akčná
Doporučený vek: od 18 rokov Vydavateľ: Ubisoft Lokalizácia: angličtina
Multiplayer: áno Kooperácia: nie Splitscreen: nie
PlayStation Move: nie 3D podpora: áno Online Pass: nie

Magisterský vrah Ezio Auditore sa vydáva v stopách svojho legendárneho radcu, Altaira, na ceste za poznaním a odhalením. Jedná sa o nebezpečnú cestu, ktorá zavedie Ezia do Konštantínopolu, srdca Osmanskej ríše, kde rastúca armáda Templárov hrozí destabilizovaním regiónu. 

Okrem vynikajúceho príbehu okolo Ezia, je súčasťou i uznávaný multiplayer v hre doplnený o viac máp, znakov a tým tak umožňuje hráčom otestovať svoje schopnosti proti ostatným na celom svete.


Assassin's Creed Revelations Ottoman Edition obsahuje všetok doteraz vydaný sťahovateľný obsah do hry:

The Ancestor’s Character Pack - 4 nové multiplayerové postavy (Privateer, Corsair, Brigand a Gladiator) a nové veci na prispôsobenie si postáv.

The Mediterranean Traveller Map Pack - 6 multiplayerových máp, z toho 3 nové mapy (Jerusalem, Imperial a Dyers), 3 mapy z Assassin's Creed: Brotherhood (Siena, Firenze a San Donato) a nové veci na prispôsobenie si postáv, spolu s novými trofejami.

The Lost Archive DLC - 3 skiny do singleplayeru hry (Ezio Turkish Assassin Armour, Altaïr robe a The Armour of Brutus), zvýšenie kapacity (zbrane, kuša, bomby), 1 prídavná misia (Vlad the Impaler Prison) a 3 nové multiplayerové postavy (The Crusader, Ottoman Jester a Ottoman Doctor)


Hodnotenia (0)

Označenia:

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook