Assassin's Creed 2 Game of the Year Edition Platinum

14.00

Bez DPH: 11.67 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS3
Výrobca:
Ubisoft
Assassin's Creed 2 Game of the Year Edition Platinum Assassin's Creed 2 Game of the Year Edition Platinum

5/5 (Počet hodnotení: 1)

Popis

Assassin's Creed 2 Game of the Year Edition Platinum


Dátum vydania: 3. september 2010 Vývojár: Ubisoft Montreal Žáner: akčná
Doporučený vek: od 18 rokov Vydavateľ: Ubisoft Lokalizácia: angličtina
Multiplayer: nie Kooperácia: nie Splitscreen: nie
PlayStation Move: nie 3D podpora: nie Online Pass: nie

Assassin's Creed 2 je epický príbeh o rodine, pomste a sprisahaní, zasadený do noblesného a napriek tomu brutálneho prostredia renesančného Talianska. Ezio sa spriatelí s Leonardom da Vincim, pustí sa do sporu s najmocnejšími florenskými rodinami a odvážne sa pohybuje kanálmi Benátok, kde sa naučí majstrovstvu cechu vrahov.

Ezio, nový vrah pre nový vek - Ezio Auditore da Firenze je mladý taliansky šľachtic, ktorý sa naučí remeslu vrahov ako prostriedok pomsty za zradenie svojej rodiny. Elegantný slobodný muž, miláčik žien, napriek tomu má v sebe veľmi ľudskú stránku. Jeho prostredníctvom sa stanete elitným vrahom.

Renesančné Taliansko - Taliansko bolo v pätnástom storočí skôr ako jednotná krajinou zhlukom mestských štátov, kde rodiny s politickou a ekonomickou mocou začali preberať vedúcu úlohu v mestách ako treba Florencia a Benátky. Tento príbeh sa odohráva v niekoľkých z tých najnádhernejších miest sveta, v čase, kedy zrodenie kultúry a umenia išlo ruka v ruke s niektorými z tých najhorších príkladov korupcie, chamtivosti a vraždy.

Novoobjavená sloboda - V tomto otvorenom svete, ktorý sa vracia k voľnému pobehovaniu, a pridáva k dobrodružstvo prvky navyše, ako treba plávanie a dokonca aj lietanie, môžete misie vykonávať kedy budete chcieť a ako budete chcieť. Rozmanitosť herných prvkov pridáva ďalšie možnosti, aby ste si hru zahrali tak ako chcete.

Dynamický dav - Objavte žívý dýchajúci svet, kde každá osoba je pre hráča príležitosťou. Splynúť s davom je ľahšie, spolupráca s hernými postavami prináša zaslúženú odmenu, ale tiež môže viesť k prekvapujúcim následkom.

Staňte sa elitným vrahom - Zdokonaľujte svoje schopnosti a staňte sa elitným vrahom, potom sa budete môcť oháňať novými zbraňami. Naučte sa ako odzbrojiť nepriateľov a potom proti nim použiť ich vlastné zbrane. Zlikvidujte nepriateľov pomocou oboch skrytých čepelí.


Assassin's Creed 2 Game of the Year Edition obsahuje navyše aj nasledujúce bonusy:

  • rozšírenie Battle of Forli
  • rozšírenie Bonfire of the Vanities
  • 3 tajné lokácie templárov (Palazzo Medici, Santa Maria dei Frari a Arsenal Shipyard)

Hodnotenia (1)

Označenia:

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook