Ape Escape

14.50

Bez DPH: 12.08 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS3
Výrobca:
Sony

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Ape Escape


Dátum vydania: 22. jún 2011 Vývojár: Japan Studio Žáner: party
Doporučený vek: od 3 rokov Vydavateľ: Sony Lokalizácia: angličtina
Multiplayer: áno Kooperácia: nie Splitscreen: nie
PlayStation Move: áno, vyžaduje 3D podpora: nie Online Pass: nie

Dokonalá zmes pestrej akcie, ohromného opičieho humoru a nových funkcií vďaka PS3 Move. Prestaňte robiť opičky a pripravte sa na poriadnu opičiareň v zábavnom dobrodružstve pre každého – od malých nezbedných opičiek, až po staré ostrieľané opice. 

Príbeh hry rozpráva o tom, ako sa kmeň drzých vesmírnych opíc rozhodne obsadiť planétu Zem – a vy ich musíte všetky pochytať a zachrániť svet. Skáčte z jednej bláznivej oblasti do druhej v 15 úrovniach opičieho šialenstva a nájdite kráľa zlomyseľných primátov, Spectera. Sledujte, ako sa ovládač PlayStation Move zmení na množstvo nástrojov, ktoré vám pomôžu chytiť tie zbesilé opice - od siete na opice, cez prak a mucholapky na opice, až po super zbrane, ako „Banana Zapper“ a „Ape Vacuum“. 

Vaše nové hračky môžete využiť vo dvoch druhoch hier – ubráňte sa opiciam v bojoch režimu Chase alebo ochráňte svoje banány pred ukradnutím v rýchlom akčnom režime s názvom „Capture“.


Hodnotenia (0)

Označenia:

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook