Alpha Protocol

9.50

Bez DPH: 7.92 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS3
Výrobca:
Sega
Alpha Protocol Alpha Protocol

3/5 (Počet hodnotení: 1)

Popis

Alpha Protocol


Dátum vydania: 28. máj 2010 Vývojár: Obsidian Entertainment Žáner: RPG
Doporučený vek: od 18 rokov Vydavateľ: Sega Lokalizácia: angličtina
Multiplayer: nie Kooperácia: nie Splitscreen: nie
PlayStation Move: nie 3D podpora: nie Online Pass: nie

Píše sa rok 2009. Nad východnou Európou je zostrelené obchodné lietadlo a pri vyšetrovaní sa zistí, že ho z oblohy zmietla americká raketa. Politické napätie sa tak vystupňuje na najvyššiu možnú mieru. Americká vláda vyhlasuje, že s incidentom nemá nič spoločné. Vyšle preto agenta Michaela Thortona, aby celú záležitosť vyšetril, vypátral skutočných vinníkov a odovzdal ich spravodlivosti. Ako prvé špionážne RPG zo súčasnosti vám táto hra dáva doteraz nevídanú slobodu vývoja hlavného protagonistu a rokovania s ostatnými postavami. Za skúsenosti a dokončené misie si môžete vylepšovať umenie kontaktného boja, ovládanie zbraní, špičkové technológie a dokonca aj umenie zvádzať.

Vlastný špión - Hlavný hrdina sa neustále vyvíja - môže sa zdokonaľovať v technikách kontaktného boja, stať sa smrtonosnymi strelcom, používať dômyselné špiónske pomôcky a ešte oveľa viac.

Môžete postupovať zakaždým inak - Neexistujú žiadne dobré alebo zlé rozhodnutia - vaše reakcie priamo ovplyvňujú smer, akým sa bude dejová línia uberať. Necháte teroristu uniknúť, aby ste sa dostali k jeho šéfom, alebo v rozpore so zadaným plánom všetkých postrieľate? Neľahká voľba často závisí len a len na vás.

Revolučný systém interakcie - Vďaka systému "Ripple Effect" môžete so spojencami aj nepriateľmi komunikovať mnohými rôznymi spôsobmi. Vaše rozhodnutie ovplyvní ďalší príbeh a s ním aj budúce misie, zbrane a spojenectvo.

Slobodná voľba štýlu boja - K dispozícii máte rozsiahlu škálu zbraní s množstvom dodatočných vylepšení. Môžete si tak vytvoriť vlastný arzenál pre každú misiu. Môžete nachádzať a používať rôzne produkty najnovšej technológie, rôzne spôsoby utajenia, balistické výbušniny a ešte oveľa viac.

Nie je času nazvyš - Na každé rozhodnutie či interakciu máte vymedzený len určitý čas, ktorý neustále ubieha. Musíte uvažovať a konať rýchlo, a tiež počítať s patričnými následkami svojich činov!

Reálne prostredie súčasnosti - Príbeh sa odohráva v súčasnom svete a na mnohých exotických miestach. Pozriete sa do Ríma, Moskvy, Tai-peia a aj do Saudskej Arábie.


Hodnotenia (1)

Označenia:

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook