Adidas miCoach

10.00

Bez DPH: 8.33 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS3
Výrobca:
505 Games

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Adidas miCoach


Dátum vydania: 13. júl 2012 Vývojár: Lightning Fish Žáner: šport
Doporučený vek: od 3 rokov Vydavateľ: 505 Games Lokalizácia: angličtina
Multiplayer: áno Kooperácia: nie Splitscreen: nie
PlayStation Move: áno, vyžaduje 3D podpora: nie Online Pass: nie

Adidas miCoach je dokonalý športový tréningový systém pre pohybový ovládač Move na PlayStation 3. Môžete si zatrénovať po boku rôznych medzinárodne známych hviezd a pritom neustále dostávať spätnú väzbu. Systém miCoach sleduje všetky vykonané cviky a podľa ich kvality vás v hre odmeňuje. Všetky tréningové dáta sú k dispozícii kedykoľvek a kdekoľvek - na internetových stránkach miCoach, alebo na bezplatnej aplikácii miCoach pre mobilné telefóny. Môžete tak svoje výsledky zdieľať, porovnávať s priateľmi a inými členmi komunity a získavať tak neutíchajúcu motiváciu k ich zlepšovaniu. V hre miCoach si na svoje prídu ako nováčikovia, tak i ostrieľaní borci. Systém vám upraví tréningový program priamo na mieru a stanovuje ciele podľa vašej zdatnosti a výkonov.

  • Hra využíva bezdrôtový hardvér Adidas miCoach, ktorý sleduje aktivitu ako pred konzolou, tak aj mimo nej. Na ľahko čitateľných grafických displejoch tak po dobu trvania programu môžete sledovať svoju tepovú frekvenciu, výkony a postup pri dosahovaní cieľov.
  • Kompletný fyzický tréning vrátane sily, ohybnosti, srdcovej činnosti, drilu a udržiavania kondície.
  • Okrem rôzneho tréningového nastavenia pre mužov a ženy si môžete vyskúšať veľa rôznych ďalších aktivít - napríklad viac ako 320 rozličných cvičení a päť športov (futbal, tenis, beh, basketbal a americký futbal).
  • Pomocou online siete miCoach môžete svoj postup sledovať odkiaľkoľvek. Body získavate ako pred konzolou, tak aj mimo nej v podobe zliav na rôzne produkty od firmy Adidas.
  • Môžete sa stretnúť s takými hviezdami, ako je Dwight Howard, Kaká či Andrea Petkovic. Zatrénujte si s nimi priamo v obývacej izbe a vypočújete si ich rady a zistíte tajomstvo pre udržanie dobrej fyzickej kondície.
  • Dynamicky upravený osobný tréning je založený na monitoringu tepovej frekvencie. MiCoach plne podporuje hardvér od firmy Adidas aj iných značiek, ako je napríklad HRM, Pacer, Zone či senzor krokov.
  • Môžete si stiahnuť ďalšie aktualizácie a obsah - nové športy, atlétov či tréningové plány, športové hviezdy, rôzne akcie, ktoré sa konajú aj v skutočnosti (napríklad olympiádu 2012), či nový odev pre vášho avatara.

Hodnotenia (0)

Označenia:

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook