PlayStation Plus Predplatné na 90 dní (SK)

24.50

Bez DPH: 20.42 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS
Výrobca:
Sony

Zatiaľ nehodnotené

Popis

PlayStation Plus Predplatné na 90 dní pre Slovenské PSN účty


Kódy z kariet zasielame nielen poštou, ale aj na email! Zaplaťte za PS+ predplatné prevodom na účet, pošlite nám potvrdenie o vykonaní úhrady a môžete hrať hry z PS Store už o niekoľko minút potom!


„PS PLUS - Tam, kde sú všetci hráči“

HRAJ ON LINE NA PLAYSTATION 4 a získaj ročne až 60 hier v rámci členstva.

Hry - služba PlayStation Plus teraz ponúka ešte viac vďaka obrovskému výberu sťahovateľného PSN obsahu a digitálnym verziám najobľúbenejších blu-ray disk titulov, ktoré sú k dispozícii na stiahnutie bez príplatkov pre predplatiteľov. So službou PS+ máte k dispozícii na stiahnutie vždy minimálne 10 hier a získate viac ako 45 hier počas roka. Všetko ako súčasť predplatenej služby PlayStation Plus.

Skúšobné verzie plných hier - Hodinová skúšobná verzia vybraných PlayStation Network (PSN) titulov a hier vydaných na blu-ray diskoch vám umožnia produkt vyskúšať, skôr než sa rozhodnete pre jeho kúpu.

Automatické sťahovanie - Sťahujte automaticky najnovšie aktualizácie systému (system software update) pre PS3, všetky aktualizácie (patche a updaty) hier, ako aj demá (ukážky) hier.


Hry

Služba PlayStation Plus vám umožňuje hrať viac a platiť menej. Každý mesiac si môžete vďaka členstvu PlayStation Plus stiahnuť vybrané hry z obchodu PlayStation Store vrátane toho najlepšieho z katalógu starších hier, ale aj tituly a digitálne verzie najznámejších hier vychádzajúcich na blu-ray diskoch. V obchode PlayStation Store nájdete vždy aspoň 10 titulov na stiahnutie bez príplatkov, z ktorých sú každé štyri týždne minimálne tri vystriedané novými. Zakúpte si službu PlayStation Plus ešte dnes a ku koncu ročného predplatného budete mať k dispozícii viac ako 45 hier iba za cenu predplatného! Služba PlayStation Plus ponúka najlepší výber zliav a špeciálnych bonusov vo forme avatarov a dynamických tém. Navyše členovia služby PlayStation Plus budú môcť vyskúšať demoverzie a betaverzie (ak to bude možné) ešte pred finálnym vydaním hier, takže môžu povedať svojim priateľom o novej skvelej hre, ktorú musia mať. Členovia tiež získajú prístup k exkluzívnym zľavám na obsah v obchode PlayStation Store. Zľavy si budete užívať naozaj často, pretože budú aktualizované každý mesiac.

Online úložisko pre herné pozície

Herné dáta zo svojej PlayStation 3 môžete jednoducho zálohovať, ukladať a používať online. O bezpečnosť vašich herných dát sa už postará služba PlayStation Plus. Ako člen tejto služby máte nárok na zálohovanie a ukladanie uložených herných pozícií zo svojej PS3 online. Až sa budete k svojim hrám zase vracať, môžete byť bez obáv. Tieto uložené herné pozície taktiež môžete prenášať do iných PS3. Ak ste na návšteve u kamaráta alebo potrebujete vymeniť systémy, môžete v hre jednoducho pokračovať tam, kde ste skončili.

Skúška plných hier

Vyskúšajte si tituly pre sieť PlayStation Network a hry vydané na blu-ray diskoch skôr, než si ich zakúpite. Táto prémiová funkcia pre členov siete PlayStation Plus vám prináša oveľa viac než doterajšie ukážky hier v obchode PlayStation Store. Vďaka funkcii Skúška plnej hry si môžete stiahnuť plnú hru a hrať ju celú hodinu, ako by ste ju vlastnili, než sa ju rozhodnete kúpiť. Môžete celú hodinu skúšať online režimy, hrať proti priateľom či čokoľvek iné, čo by ste s hrou zvyčajne robili, a až potom sa rozhodnúť, či si ju kúpite. Stiahnuť si môžete dve plné hry na skúšku za mesiac, a ak si hru neskôr kúpite, celý priebeh hry v skúšobnej verzii aj neodomknuté trofeje vám budú ihneď k dispozícii, takže nebudete musieť začať hru znova od začiatku.

Automatická aktualizácia

Synchronizujte automaticky svoje trofeje, získajte najnovší systémový softvér, stiahnite si aktualizácie hier a ďalší obsah. Nastavte si PlayStation 3 tak, aby automaticky sťahovalo najnovšie aktualizácie systémového softvéru pre PS3 a aktualizácie hier. Všetko stiahne za vás PS3, bez toho aby ste pohli prstom. Už nebudete musieť čakať s hraním na aktualizáciu svojej obľúbenej hry, ani si nemusíte pamätať, kedy bola vydaná najnovšia aktualizácia systémového softvéru. Všetko zariadi za vás PS3. Automatická aktualizácia vám navyše automaticky synchronizuje vaše trofeje a uložené dáta (pozície) hier a všetko uloží na službu PlayStation Network. Stačí nastaviť čas, kedy chcete aktualizovať a získavať demoverzie hier, váš systém PS3 sa prebudí a všetko automaticky stiahne, aby ste pred ďalším hraním nemuseli čakať.


Aktuálna ponuka hier zadarmo

Aktuálnu ponuku hier stiahnuteľných zadarmo v rámci predplatného PlayStation Plus nájdete na nasledujúcej stránke:

http://www.psmania.sk/tags/playstation+plus/


Aktivácia PlayStation Plus

Aktivovanie PlayStation Plus je veľmi jednoduché:

1. Vytvorte si PlayStation Network účet (alebo použite už existujúci účet)
2. Navštívte obchod PlayStation Store prostredníctvom PS3, PS4 alebo PS Vita.
3. V hornej časti ponuky obchodu zvoľte ikonku Redeem Codes (Použiť kódy).
4. Zadajte 12 miestny kód, ktorý dostanete emailom a stlačte tlačítko Continue.
5. Teraz už môžete začať smelo sťahovať z PS Store hry v rámci PlayStation Plus predplatného zadarmo.


Poznámka: Kódy rozlišujú malé a veľké písmená a musia byť zadané presne v tom istom tvare ako ich obdržíte emailom. Kód funguje len pre slovenské PlayStation Network účty.


Hodnotenia (0)

Označenia:

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook