PlayStation Network Karta 20€ pre Slovenský PSN

22.00

Bez DPH: 18.33 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS
Výrobca:
Sony

Zatiaľ nehodnotené

Popis

PlayStation Network Karta 20€ pre Slovenský PSN účet


Kódy z kariet zasielame aj na email. Zaplaťte za PSN kartu prevodom na účet, pošlite nám potvrdenie o vykonaní úhrady a nakupovať z PS Store môžete už o niekoľko minút potom!


Pridávajte jednoducho finančné prostriedky do svojej peňaženky na PlayStation Network bez použitia platobnej karty. Predplatené karty pre PlayStation Network vám umožnia nabiť vašu peňaženku a potom ju využiť pri platbách za nákupy cez obchod PlayStation Store. Tieto predplatené poukazy môžete použiť na stiahnutie skvelého obsahu pre systémy PlayStation 3 (PS3) a PlayStation Portable (PSP) z online ponuky služby PlayStation Network. Získajte prístup k obchodu, ktorý vám ponúkne prístup k tisíckam PS3, PSP, PS1 a Minis hier, (dynamických, prémiových) tém, avatarov, pozadí, soundtrackov, službe PlayStation Plus, sťahovateľného obsahu v podobe nových máp, úrovní, kostýmov, zbraní, piesní a mnoho ďalšieho. Kupón môže poslúžiť aj ako skvelý darček.


Použitie PlayStation Network karty je veľmi jednoduché:

1. Vytvorte si PlayStation Network účet (alebo použite už existujúci účet)
2. Navštívte obchod PlayStation Store prostredníctvom PS4, PS3, PSV alebo Media Go for PSP v PC.
3. V hornej časti ponuky obchodu zvoľte ikonku Redeem Codes (Použiť kódy).
4. Zadajte 12 miestny kód, ktorý dostanete emailom a stlačte tlačítko Continue.
5. Teraz už môžete začať smelo nakupovať z PS Store čokoľvek si budete priať.


Poznámka: Kódy rozlišujú malé a veľké písmená a musia byť zadané presne v tom istom tvare ako ich obdržíte emailom. Kód funguje len pre slovenské PlayStation Network účty.

Hodnotenia (0)

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook