17.50

Bez DPH: 14.58 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PSV
Výrobca:
Square Enix

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Army Corps of Hell


Dátum vydania: 22. február 2012 Vývojár: Entersphere
Doporučený vek: od 18 rokov Vydavateľ: Square Enix
Žáner: stratégia Multiplayer: áno
Lokalizácia: angličtina    

Na hranie hier je vyžadovaná pamäťová karta pre systém PS Vita (predáva sa samostatne).


Army Corps of Hell prináša novú úroveň škodoradostného boja, čierneho humoru a bleskurýchlej akcie na PlayStation Vita. Hráči ovládajú armádu pozostávajúcu zo stoviek goblinov s rôznymi triedami a schopnosťami, s cieľom poraziť spústu nepriateľov, aby mohli získať trón Kráľa Pekla. V Army Corps of Hell hráči môžu naplne využívať jedinečné funkcie ovládania PlayStation Vita systému a zažiť vojnu, ako nikdy predtým!

Kráľ pekla je porazený v bitke a následne zbavený svojich schopností a vyhnaný zo svojho trónu. Ako vychudnutá mŕtvola sa zosadený kráľ snaží zo zvyškov posledných síl prevziať velenie nad skupinkou slaboduchých goblinov. Rozdávate príkazy armáde škretov na znovu získanie trónu, ničenie svojich nepriateľov a drancovanie ich mŕtvol pre získanie cenného vybavenia počas cesty peklom.

  • Veďte armádu King of Hell (Kráľa Pekla) proti všetkým budúcim hrdinom a pomôžte vládcovi podsvetia zaujať jeho právoplatné miesto.
  • Zlikvidujte svojich nepriateľov armádou stoviek goblinských vojakov najrôznejších tried a zručností.
  • Pomocou zadnej dotykovej polochy môžete svojim goblinom rozkázať, aby zahrali na najrôznejšie nástroje, čo aktivuje špeciálne vlastnosti.
  • Pomocou materiálov získaných od padlých protivníkov vytvorte nové vybavenie pre svoje jednotky.
  • Hrajte vo štvorici prostredníctvom lokálneho multiplayeru v režime Ad Hoc a spoločne sa postavte silnejším bossom a získajte vzácne predmety.

Hodnotenia (0)

Označenia:

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook