Mortal Kombat XL

17.00

Bez DPH: 14.17 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS4
Výrobca:
Warner Bros

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Mortal Xombat XL


Dátum vydania: 4. marec 2016 Vývojár: NetherRealm Studios Žáner: bojovka
Doporučený vek: od 18 rokov Vydavateľ: Warner Brothers Lokalizácia: angličtina
Multiplayer: áno Kooperácia:   Splitscreen:  

Edícia Mortal Kombat XL obsahuje základnú hru a všetok doposiaľ vydaný stiahnuteľný obsah.

Vývojári z NetherRealm potvrdili, že sa vedia vytvoriť dokonalú bojovú hru. Preto teraz prichádzajú s pokračovaním série Mortal Kombat X, ktoré ponúkne klasické poňatie Mortal Kombat vrátane noviniek, známych z predchádzajúcich hier.

Hra nám ponúkne peknú grafiku, interakciu s prostredím, ale hlavne prinesie toľko oceňované fatality. Čo to znamená? Viac krvi, zlomených kostí, utrhaných končatín a hláv. Oveľa zaujímavejšie znie možnosť prepojenia hráčov v online turnaji, perzistentné bitky o globálnej titul bojovníka v Mortal Kombat.

Ďalším prekvapením je vždy niekoľko verzií bojovníka, každý disponuje odlišnou róbou a zručnosťami, preto by mala hra byť na dlhú, naozaj dlhú dobu.


Hodnotenia (0)

Označenia:

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook