Middle-earth: Shadow of War

22.50

Bez DPH: 18.75 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS4
Výrobca:
Warner Bros

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Middle-Earth: Shadow of War (PS4)


Dátum vydania: 10. október 2017 Vývojár: Monolith Productions Žáner: akčná
Doporučený vek: od 16 rokov Vydavateľ: Warner Bros. Lokalizácia: angličtina
Multiplayer: nie Kooperácia:   Splitscreen: nie
PlayStation Move:   3D podpora:   Online Pass: nie

 
Middle-earth: Shadow of War je nová akčná dobrodružná hra so strategickými prvkami, predstavujúca voľne pokračovanie skvele hodnotenej hry Middle-earth: Shadow of Mordor, ktorá vyšla v roku 2014 a odniesla si hodnotenie za najlepšiu akčnú/dobrodružnú hru roku na The Game Awards 2014. Ponúkne úplne nový príbeh v ktorom sa opäť stretneme so starými známymi postavami - hraničiarom Talionom a elfom Celebrimborom, ktorý tento krát majú za úlohu preniknúť skrz nepriateľské línie a vytvoriť armádu, s ktorej pomocou sa budú môcť postaviť proti samotnému Temnému pánovi Mordoru – Sauronovi. V Shadow of War ako hráč dostaneš k dispozícii Prsteň moci, ktorý ti pomôže sa stretnúť v boji so smrtiacimi nepriateľmi, vrátane Saurona a jeho verného Nazgûla. Tešiť sa môžeš na rozpútanie monumentálneho boja o Stredozem v tejto akčnej adventúre s otvoreným svetom, ktorá podobne, ako jej predchodca využije inovatívneho systému Nemesis, v rámci ktorého budú mocní Orkovia a Urkovia bojovať medzi sebou v boji o nadvládu nad Mordorom.
 
HERNÝ OBSAH: Nový príbeh, nadväzujúci na dej hry Shadow of Mordor a nachádzajúci sa medzi udalosťami, odohrávajúcimi sa v Hobitovi a Pánovi Prsteňov. Inovatívny systém Nemesis, schopný vytárať unikátne, osobité príbehy vďaka procedurálne generovaným nepriateľom, ktorý si pamätajú každé stretnutie s hráčom. Rozmanitá hrateľnosť v otvorenom svete a množstvo vlastností k osvojeniu a vylepšovaniu. Rozsiahly svet plný epických hrdinov a ikonických miest, ktoré môžete poznať z filmov a lore ako takého.
 

 

Hodnotenia (0)

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook