Metro Exodus CZ titulky

42.50

Bez DPH: 35.42 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS4
Výrobca:
Deep Silver

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Metro Exodus CZ titulky (PS4)


Dátum vydania:  15.2.2019 Vývojár:  4A Games
Doporučený vek:  od 18 rokov Vydavateľ:  Deep Silver
Žáner:  akčná Multiplayer:  nie
Lokalizácia:  české titulky    

Je rok 2036.

25 rokov po nukleárnej vojne, ktorá zdevastovala celú zem, kde sa iba niekoľko tisíc preživších stále drží existencie medzi Moskovskými ruinami a tunelmi Metra. Každý deň bojujú o život s rôznymi mutantmi, paranormálnymi javmi a jedovatými elementmi a popri tom trpia v ohni občianskej vojny. Ale teraz... ako Artyom musíte utiecť z Metra a viesť skupinu Sparťanských Ochráncov (Spartan Rangers) na neuveriteľné dobrodružstvo naprieč post-apocalyptickým Ruskom, kde budete hľadať nový život na východe.
 
Metro Exodus je epická, príbehovo založená strieľačka z prvej osoby od 4A Games, ktorá výnikajúcim spôsobom prepojí boj o život so stealth prvkamy a hororové prvky v jednom z najúžasnejších herných svetov, ktorý bol kedy vytvorený. Preskúmajte Ruskú divočinu naprieč rozľahlými, nelineárnymi úrovňami a prežite strhujúcú príbehovú líniu pokrýva jeden celý rok od jari až po nukleárnu zimu. Hra je inšpirovaná novelami od Dmitryja Glukhovsky, Metro Exodus pokračuje v Artyomovom príbehu v najväčšej Metro hre! 
 

 

Hodnotenia (0)

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook