Metro Exodus CZ titulky Aurora (Limited Edition)

79.50

Bez DPH: 66.25 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS4
Výrobca:
Deep Silver

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Metro Exodus CZ titulky Aurora (Limited Edition)


Dátum vydania:  15.2.2019 Vývojár:  4A Games
Doporučený vek:  od 18 rokov Vydavateľ:  Deep Silver
Žáner:  akčná Multiplayer:  nie
Lokalizácia:  české titulky    

Metro Exodus CZ Aurora (Limited Edition) obsahuje:

- Hru Metro Exodus CZ

- Steelbook obal

- 32 stranový Artbook

- Metro Exodus Expansion Pass

- Kovový obal ktorý slúži ako balenie tejto verzie hry

 

Je rok 2036.
25 rokov po nukleárnej vojne, ktorá zdevastovala celú zem, kde sa iba niekoľko tisíc preživších stále drží existencie medzi Moskovskými ruinami a tunelmi Metra. Každý deň bojujú o život s rôznymi mutantmi, paranormálnymi javmi a jedovatými elementmi a popri tom trpia v ohni občianskej vojny. Ale teraz... ako Artyom musíte utiecť z Metra a viesť skupinu Sparťanských Ochráncov (Spartan Rangers) na neuveriteľné dobrodružstvo naprieč post-apocalyptickým Ruskom, kde budete hľadať nový život na východe.
 
Metro Exodus je epická, príbehovo založená strieľačka z prvej osoby od 4A Games, ktorá výnikajúcim spôsobom prepojí boj o život so stealth prvkamy a hororové prvky v jednom z najúžasnejších herných svetov, ktorý bol kedy vytvorený. Preskúmajte Ruskú divočinu naprieč rozľahlými, nelineárnymi úrovňami a prežite strhujúcú príbehovú líniu pokrýva jeden celý rok od jari až po nukleárnu zimu. Hra je inšpirovaná novelami od Dmitryja Glukhovsky, Metro Exodus pokračuje v Artyomovom príbehu v najväčšej Metro hre! 
 

 

Hodnotenia (0)

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook