Marvel Avengers CZ

59.50

Bez DPH: 49.58 €

Dostupnosť:
Predobjednávka
Typ produktu:
PS4
Výrobca:
Square Enix

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Marvel Avengers CZ


Dátum vydania: 06/2020 Vývojár: Crystal Dynamics Žáner: akčná/adventúra
Doporučený vek: od 16 rokov Vydavateľ: Square Enix Lokalizácia: CZ titulky

Predobjednajte si Marvel Avengers CZ pre PS4 už dnes z EšteLacnejšie za najnižšiu cenu. Ak sa cena hry zníži do jej vydania, budeme vám účtovať nižšiu cenu. Objednaním si hry u nás máte istotu, že ju kúpite najlacnejšie spomedzi všetkých domácich predajcov!


Spojte najsilnejších hrdinov na Zemi, uverte svojím schopnostiam a splňte si svoj sen o superhrdinoch.

Marvell Entertainment a Square Enix s potešením predstavujú epicko-akčno-dobrodružnú hru Marvels Avengers, ktorá kombinuje filmový príbeh s hrateľnosťou pre jedného hráča aj pre kooperatívne hranie, prináša dokonalý herný zážitok s Avengermi.

Vytvorte tímy až štyroch hráčov online, ovládnite výnimočné schopnosti, upravte si rozrastajúcu sa skupinu superhrdinov a bráňte Zem pred hrozbami.

Marvel Avengers začínajú dňom A, keď Captain America, Iron Man, Hulk, Black Windows a Thor odhaľujú technicky vyspelé ústredie Avengerov v San Franciscu, kde patrí aj Helicarrier - poháňaný na experimentálny zdroj energie. Oslava sa nečakane zmení, keď katastrofická nehoda vyústi do obrovskej skazy. Vina padá na Avengerov, ktorý sa rozpadnú. O 5 rokov neskôr, keď sú všetci superhdinovia mimo zákon a svet je v nebezpečenstve je jediná nádej pre Zem, znovu všetkých povolať.

Marvel Avengers pravidelne prinesú aktualizáciu obsahu a zavedú hráčov na epicko-akčno-dobrodružnú výpravu, ktorá bude trvať niekoľko rokov. Táto hra predstavuje budúcnosť značky Avengers.

 


Hodnotenia (0)

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook