L.A. Noire

22.50

Bez DPH: 18.75 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS4
Výrobca:
Take 2

Zatiaľ nehodnotené

Popis

L.A. Noire (PS4)


Dátum vydania: 14. november 2017 Vývojár: Team Bondi
Doporučený vek: od 18 rokov Vydavateľ: Rockstar Games
Žáner: akčná detektívka Multiplayer: nie
Lokalizácia: angličtina    

Dej L.A. Noire je situovaný do Los Angeles v období krátko po 2. svetovej vojne, keď tu nie je núdza o násilie a korupciu. L.A. Noire je kriminálny thriller, ktorý hladko kombinuje vyšetrovanie zločinov, hľadanie stôp, automobilové naháňačky a prestrelky s revolučným hraním založeným na výsluchoch, ktoré hráčom umožnia interpretovať emócie postáv a dopátrať sa tak pravdy. 

Hráči prevezmú úlohu Colea Phelpsa, vyznamenaného vojnového veterána, ktorý stúpa nahor po kariérnom rebríčku losangeleského policajného oddelenia vďala riešeniu série brutálnych vrážd a ďalších zločinov, ktoré ho privedú tvárou v tvár temnému srdcu Los Angeles počas zlatej éry Hollywoodu. Hra L.A. Noire je vyvíjaná v osobitnej spolupráci medzi spoločnosťami Rockstar Games a Team Bondi a zahŕňa novú revolučnú technológiu MotionScan. 

MotionScan využíva 32 kamier s vysokým rozlíšením, ktoré snímajú tváre hercov v 3D, čím prenášajú každý aspekt ich výkonu do hry, a prvýkrát tak umožňujú hráčom čítať z pier herných postáv a do posledného detailu študovať najmenšie detaily výrazu ich tvárí.


Hodnotenia (0)

Označenia:

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook