Marvel Comics ARTFX+ PVC socha 1/10 Magneto (Marvel Now) 20 cm

54.50

Bez DPH: 45.42 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
Socha
Výrobca:
Kotobukiya

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Marvel Comics ARTFX+ PVC socha 1/10 Magneto (Marvel Now) 20 cm


Magneto je mutant menom Erik Magnus Lehnsherr so schopnosťou kontrolovať a manipulovať magnetické polia, ako aj akýkoľvek druh kovu. Narodil sa do židovskej rodiny, bol prenasledovaný a väznený v Osvienčime počas druhej svetovej vojny. Po úteku v roku 1944, on pokračoval v jeho živote v Rusku a používaní mená Magnus. Stal sa otcom dievčaťa menom Anya. Pri konfrontácii s vydierateľom svoj dom spálil a uvidel, že Anya zomrie. To bol prvý raz, čo použil svoje sily prvýkrát verejne, a zabil všetkých nepriateľov na mieste.

Magneto sa stretol s profesorom X, stali sa priateľmi, ale ich líšiace sa ideológie ich rozdelili na opačné strany. Magneto vidí mutantov ako ďalšiu fázu vývoja a teda ako nadradenú rasu. Bol ako terorista v prospech mutantov proti ľudskosti, a aby vykonal svoj nadvládu vytvoril jeho bratstvo mutantov, a stal sa nepriateľom X-Mena, Xavierov v boji za mierové spolužitie medzi mutantmi a ľuďmi.

Najnovšia postava, ktorá sa pripojí k Kotobukiya ARTFX + je socha Magneta na motivy Marvel komiksu.

Socha Magneta je 20 cm vysoká, detailne spracovaná. Magneto je zobrazený v svojej ikonickej helme s jednou rukou natiahnutou, pripravenou na akciu.

Magneto vyzerá skvele ale ešte lepšie vynikne, keď je postavený vedľa zvyšku MARVEL NOW X-MEN.

Balené v zberateľskom boxe.
 

Hmotnosť: 670 g

Kód produktu: KTOMK180

Ean: 4934054092758

Výška: 20 cm

Hodnotenia (0)

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook