Marvel Comics 1/10 ARTFX+ statue Agent Venom 19 cm

79.50

Bez DPH: 66.25 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
Socha
Výrobca:
Kotobukiya

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Marvel Comics 1/10 ARTFX+ statue Agent Venom 19 cm


Limitovaný počet kusov.

 

Thunderbolts je komiksová séria Marvel, ktorá rozpráva príbeh o superhrdinovom tíme pozostávajúcom väčšinou z reformovaných super darebákov.

Agent Venom (Flash Thompson) je hviezda vysokej školy, futbalista, ktorý nemilosrdne šikanuje svojho spolužiaka Petra Parkera, ale veľmi obdivuje Spider-Mana. Spojil sa s armádou Spojených štátov po ukončení štúdia a strate oboch nôh vo vojne v Iraku, ktorá ho priviedla k tomu, aby bol závislý na Venom Symbiote ako agent Venom.

Aj keď je prvým superhrdinom, ktorý je schopný ovládať organizmus, nemôže zostať viazaný na symbiont Venom viac ako 48 hodín naraz, lebo môže symbiot získať úplnú kontrolu nad ním.

Výška: 19 cm

Váha: 562 g

Výrobca: Kotobukya

Kód produktu: KTOMK233

 

Hodnotenia (0)

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook