Railway Empire

17.50

Bez DPH: 14.58 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS4
Výrobca:
Kalypso Media

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Railway Empire


Dátum vydania: 20.11.2017 Vývojár: Kalypso
Doporučený vek:  od 3 rokov Vydavateľ: Kalypso
Žáner:  simulátor Multiplayer:  
Lokalizácia:  angličtina    

Priemysel je na vzostupe a závod je založený na najsilnejšom a najdominantnejšom železničnom impériu v celej Severnej Amerike. Je načase premýšľať a prekonať vašich konkurentov, keď vediete svoju spoločnosť do 20. storočia!

V železničnej ríši vytvoríte komplikovanú a rozsiahlu železničnú sieť, zakúpite viac ako 40 rôznych vlakov modelovaných mimoriadne podrobne a zakúpte alebo budujte železničné stanice, údržbárske budovy, továrne a turistické atrakcie, aby ste udržali vašu cestovnú sieť pred konkurenciou. Takisto budete musieť zamestnať a riadiť svoju pracovnú silu, ak chcete zabezpečiť efektívnu vlakovú službu, a zároveň vyvíjať viac ako 300 technológií, od mechanických zlepšení cez samotné vlaky až po infraštruktúru na pracovisku a pokročilé vybavenie, keď prechádzate piatimi érami technologických inovácií.

Využite ekonomické príležitosti Spojených štátov v rozsiahlej kampani a postupujte krok za krokom od pobrežia k pobrežiu cez tento veľký kontinent.

Hlavné výzvy a ciele prostredníctvom rôznych scenárov alebo vytvorte dokonalú železničnú sieť v stavebnom režime bez akéhokoľvek finančného tlaku.

V priebehu hry je možné získať viac ako 40 historicky presných lokomotív a viac ako 30 rôznych vozňov.

Investujte do viac ako 300 nových technológií v piatich rôznych obdobiach.

Súťažte s až tromi konkurenčnými spoločnosťami a dokonca sabotujte ich úsilie pomocou banditov a špiónov.


 

Hodnotenia (0)

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook