29.50

Bez DPH: 24.58 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS4
Výrobca:
Kalypso Media

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Dungeons 2


Dátum vydania: 27. máj 2016 Vývojár: Realmforge Žáner: stratégia, dungeon manažér
Doporučený vek: od 16 rokov Vydavateľ: Kalypso Lokalizácia: angličtina
Multiplayer: áno Kooperácia:   Splitscreen:  

Na rozdiel od predchodcu, Dungeons 2 je priamejšia pocta legendárnej hre Dungeon Keeper.

Stále budete hrať ako Ultimátne Zlo ktoré bolo porazené hrdinami z Overworldu, ale tentoraz budete ovláda´t vašich "poddaných" pomocou Hand of Terror.

Uspokojte nenásytnú túžbu Dungeon Lorda po pomste  náborom hrôzostrašných nových monštier zo všetkých kútov podsvetia, aby mohli vykonať jeho rozkazy. Ovládnutie podsvetia ale už nestačí, tentokrát Dungeon Lord rozšíri svoju nadvládu aj na bezvýznamné ľudské bytosti a pokúsiť sa dobyť aj povrch.

Ovládajte mocného Dungeon Lorda a vybudujte sieť jedinečných a desivých dungeonov, regrutujte armádu hrôzostrašných tvorov a veľte dvom novým frakciám. Pripravte sa brániť svoje kráľovstvo pred tými otravnými hrdinami, vydajte sa na povrch viesť vojnu proti ich ľudským mestám a s použitím ruky teroru priamo ovládajte svojich prisluhovačov, vydávajte im príkazy a dokonca aj rozdávajte rýchle facky.

Obsiahla príbehová kampaň obsahuje ešte viac čierneho humoru, ktorý urobil z pôvodnej hry Dungeons herný hit a obsahuje početné odkazy na rôzne fantasy knihy, filmy a seriály. Navyše si môžete vyskúšať svoje sily v štyroch rôznych herných režimoch v multiplayerovom režime až pre štyroch hráčov s inými Dungeon Lordmi lokálne, alebo online.

Edícia Dungeons 2 pre konzoly PlayStation 4 obsahuje exkluzívny dodatočný obsah "Pixieville", "Morningwood", "A Chance of Dragons", "Song of Fire and Sands" a "A clash of Pumpkins" s novými mapami, množstvom nových nepriateľov a viac ako 30 hodinami bonusového hracieho času.


Vďaka vzrušujúcej singleplayer kampani s 2 hrateľnými frakciami, 26 unikátnymi tvormi, rôznymi typmi hrdinov a hernými režimami je Dungeons 2 simulačno manažérska hra, na ktorú ste čakali.
Dungeons 2 ponúka unikátnu hrateľnosť. V podsvetí je to manažérska simulácia a na povrchu taktická real-time stratégia.


Vďaka ruke teroru máte neustálu kontrolu nad svojimi prisluhovačmi a môžete zadávať cielené rozkazy.
Ste znudení z temnoty podsvetia? Vydajte sa na povrch a zanechajte krásne mestá ľudí v troskách.
Štyri kompetitívne multiplayerové režimy až pre štyroch hráčov lokálne, alebo online.


 

Hodnotenia (0)

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook