Just Cause 4

29.50

Bez DPH: 24.58 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS4
Výrobca:
Square Enix

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Just Cause 4


Dátum vydania: 4. december 2018 Vývojár: Avalanche Studios
Doporučený vek:  od 18 rokov Vydavateľ: Square Enix
Žáner:  akčná Multiplayer: áno
Lokalizácia:  angličtina    

Just Cause 4 je predstavený, ponúkne nového nepriateľa, nové prostredie a tornáda.
Square Enix na Microsoft press konferencii predstavilo Just Cause 4, nové pokračovanie sandboxovej série.Tentoraz sa Rico Rozdrigez pustí do boja proti Black Hand, najsilnejšej súkromnej armáde na svete. Toto nebude vojna. Toto bude boj o prežitie.

Znovu nás čakajú rozmanité vozidlá, hák, glider, padák, všetko čo potrebujeme k zničeniu armády. Tornáda však nimi nezastavíme.  Autori to pribiližujú aj v novom developer videu, kde sľubujú veľa noviniek.

Čakať môžeme hlavne masívne prepracovanie fyziky ktorá bude reagovať aj na počasie a teda spomínané tornáda. Doplnia to piesočné búrky a ďalšie eventy v prostredí. Novým prídavkom budú balóny.  Vráti sa aj badass Rico, ktorý bude viac ľudský a stretne rovnocenný proťajšok. Nakoniec autori priblížili aj detaily svojho nového, vylepšeného enginu.

Uvidíme však ako zvládne výpočty fyziky, keďže trojka mala pri veľkých explóziách problémy s framerate na konzolách. Tu to vyzerá ešte náročnejšie.


 

Hodnotenia (0)

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook