Injustice 2 (Legendary Edition) + Steelbook

45.00

Bez DPH: 37.50 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS4
Výrobca:
Warner Bros

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Injustice 2 (Legendary Edition) + Steelbook


Dátum vydania:  29. marec 2018 Vývojár: NetherRealm
Doporučený vek:  od 16 rokov Vydavateľ: WB
Žáner:  bojová Multiplayer: áno
Lokalizácia:  angličtina    

 
Injustice 2 (Legendary Edition) obsahuje:
  • Limitovaný Steelbook
  • 10 DLC postáv (Darkseid, Red Hood, Sub-Zero, Hellboy, Teenage Mutant Ninja Turtles, Starfire, Black Manta, Raiden, Atom a Enchantress)
  • 5 prémiových skinov z Ultimate Edition s unikátnym vzhľadom, hlasmi a dialógmi (Power Girl, John Stewart Green Lantern, Reverse-Flash, Grid a Black Lightning)
  • 11,000 herných kryštálov

 

Injustice 2 bude parádne pokračovanie hitovky Injustice - Gods among us ktoré umožní hráčom vytvoriť a vylepšovať ultimátne verzie ich obľúbených DC postáv. Hra ponúkne široký výber DC superhrdinov aj nezabudnuteľných zloduchov, hráči si budú môcť prispôsobiť a personalizovať svojich hrdinov pomocou unikátnych a mocných zbraní a iných predmetov v hre.

Poprvýkrát budú mať hráči kontrolu nad výzorom postáv a nad tým ako postavy budú bojovať a zlepšovať sa v rôznych herných módoch.


 

Hodnotenia (0)

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook