Horizon: Zero Dawn (Complete Edition)

35.00

Bez DPH: 29.17 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS4
Výrobca:
Sony
Horizon: Zero Dawn (Complete Edition) Horizon: Zero Dawn (Complete Edition)

5/5 (Počet hodnotení: 1)

Popis

Horizon: Zero Dawn (Complete Edition)


Dátum vydania: 5. december 2017 Vývojár: Guerilla
Doporučený vek:  od 16 rokov Vydavateľ: Sony
Žáner:  akčná, rpg Multiplayer: nie
Lokalizácia:  angličtina    

Horizon: Zero Dawn Comlete edition obsahuje základnú hru a všetok doteraz vydaný sťahovateľný obsah:

 • Hru Horizon: Zero Dawn
 • DLC Frozen Wilds
 • Digitálny Art Book
 • Exkluzívne PS4 pozadie
 • Oblek Carja Storm Ranger
 • Mocný luk Carja
 • Balenie Carja Trader
 • Oblek Barnuk Trailblazer
 • Ostreľovačský luk Barnuk
 • Balenie Barnuk Traveller

 

Horizon Zero Dawn je vzrušujúce akčné rpg dobrodružstvo vyvíjané štúdiom Guerilla Games, tvorcom úspešnej série Killzone. Exkluzívne na PS4, budete hrať za hlavnú hrdinku Aloy, skúsenú lovkyňu a objavovať nádherný a živý svet plný mechanických živočíchov.

Vzdialená budúcnosť. Nová éra ľudstva.

V postapokalyptickom svete, kde príroda pohltila ruiny zabudnutej civilizácie, prežívajú zbytky ľudstva ako primitívne kmene lovcov a zberačov. Nadvládu nad novou divočinou teraz majú Stroje - obávaní mechanickí tvorovia neznámeho pôvodu.

Vyvrheľ, ktorý chce niekam patriť.

Hraj za Aloy, mladú lovkyňu, ktorá sa snaží medzi zvyškami zabudnutej minulosti objaviť svoj osud. Jej vlastný kmeň sa jej už od narodenia stráni, ale Aloy aj napriek tomu trénuje svoju obratnosť, prešibanosť a presnú mušku, aby dokázala loviť Stroje, brániť sa pred nepriateľskými kmeňmi a prežiť v neúprosnej divočine.

Stratená minulosť. Tajomstvo Predkov.
Putujte svetom plným podivných artefaktov a rozpadajúcich sa ruín, aby ste odhalili jeho najväčšie tajomstvo. Ako to, že mu vládnu stroje, a čo sa stalo s civilizáciou, ktorá tu bola predtým? Odpovede na tieto otázky budú mať vplyv nielen na Aloy, ale aj na celé ľudstvo.

Proti silnejšiemu nepriateľovi.
Ponor sa do prepracovaného PRG príbehu, ktorému nechýba ani veľmi rôznorodý systém taktických súbojov. Spoj primitívnu výbavu s pokročilou technológiou a vytvor zariadenia, ktoré predátorov premenia na korisť. Vymysli jedinečné stratégié, ako uloviť jednotlivé Stroje a zajatých jedincov hacknúť, aby tí slúžili.

Dynamický svet. Špičková technológia otvoreného sveta.
Preskúmaj nádhernú krajinu plnú života. Putujte neskutočne detailnými lesmi, impozantnými pohoriami a pôsobivými ruinami zabudnutej civilizácie. To všetko vo svete s dynamickým systémom počasia a plným denným cyklom.


Hodnotenia (1)

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

  Facebook