Hitman 2

28.50

Bez DPH: 23.75 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS4
Výrobca:
Square Enix

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Hitman 2


Dátum vydania: 13.11.2018 Vývojár: Warner Bros Žáner: akčná
Doporučený vek: od 18 rokov Vydavateľ: Warner Bros Lokalizácia: anglická

Hitman 2 zavedie hráčov na celosvetové dobrodružstvo naprieč mixom aktívnych miest, medzi ktoré patrí aj živé Miami s malebným prostredím odohrávajúceho sa motokrosového závodu. Od slnkom zaliatych ulíc po temné a nebezpečné dažďové pralesy, každé rozdielne miesto ponúka viacero ciest na odhalenie a nevídanú hernú hĺbku. 
Pokračovanie napínavého špiónskeho trileru, Hitman 2 umožňuje hráčom vžiť sa do role Agenta 47 a vydať sa na lov nedostihnuteľného temného klienta a rozmotať jeho milíciu, raz a navždy. Keď sa Agent 47 dozvedá skryté pravdy o svojej minulosti, nič už nebude rovnaké. 
Hitman 2 predstavuje nové spôsoby hry v režime Sniper Assassin, samostatnom režime, ktorý po prvý krát prináša kooperatívny zážitok a umožňuje hráčom spolupracovať online na zneškodnení cieľov. Sniper Assassin si tiež môžete zahrať v režime single player v úlohe samotného Agenta 47. 
V hre môžete použiť celé prostredie ako nástroj na výkon vraždy a odstránenie cieľov.Hra ponúka nový režim, ktorý si môžete užiť ako online kooperáciu ale aj osamote.Hitman 2 obsahuje viac Elusive Target misií a tiež viac zadarmo dostupného obsahu.Hitman 2 tiež prichádza so všetkými vylepšeniami predstavenými v predchádzajúcej hre a s vylepšeným užívateľským rozhraním.Možnosť hrania o najvyššie skóre až so 16 hráčmi v online režime Assassination Race.


Hodnotenia (0)

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook