God of War CZ titulky

29.50

Bez DPH: 24.58 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS4
Výrobca:
Sony

Zatiaľ nehodnotené

Popis

God of War


Dátum vydania: 20. apríl 2018 Vývojár: Sony
Doporučený vek:  od 18 rokov Vydavateľ: Sony
Žáner: akčná, adventúra Multiplayer: áno
Lokalizácia: české titulky    

Obal hry je potlačený v španielskom jazyku, hra je plne hrateľná s českými titulkami.

V očakávanom pokračovaní série zažijeme nový začiatok pre Kratosa. Muž žijúci v tieni bohov sa rozhodol hľadať samotu v neznámej zemi nórskej mytológie. S novým zámerom a so svojím synom po boku, sa musí Kratos vydať do boja o prežitie s mocnými silami ohrozujúcimi jeho novovytvorený život.

S pomstou proti bohom Olympu dávno za ním, žije Kratos v zemi nórskych bohov a monštier. V tomto tvrdom, nemilosrdnom svete musí bojovať o prežitie... a naučiť to aj svojho syna.

Ako mentor a ochranca je Kratos rozhodnutý získať si synov rešpekt, naskytne sa mu nečakaná príležitosť ovládnuť hnev, ktorý ho dlho definoval. Spytuje temný pôvod, ktorý zanechal svojmu synovi a dúfa, že sa mu podarí napraviť jeho nedostatky z minulosti.

Hra sa odohráva v neskrotných lesoch, horách a krajoch nórskeho folklóru, hra God of War predstavuje vzdialene nové prostredie s vlastným panteónom príšer, monštier a bohov.

S intímnou kamerou, ktorá sníma pohľad zpoza pleca a prináša Vás bližšie k akcii, súboje v hre God of War sú na blízko, hektické a neochvejné. Kratosova sekera je mocná, magická a obojstranná, je to brutálna zbraň a taktiež všestranný nástroj na prieskum.


Hodnotenia (0)

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook