God of War 2018 Life-Size Statue Kratos 190 cm

1,199.50

Bez DPH: 999.58 €

Dostupnosť:
informujte sa
Typ produktu:
Sošky
Výrobca:
NECA

Zatiaľ nehodnotené

Popis

God of War 2018 Life-Size Statue Kratos 190 cm


Táto impozantná postava Kratosa z penovej hmoty a gumy z nadchádzajúcej hry Sony God of War bude stáť strážou v každej miestnosti, od domova po kanceláriu až po maloobchodné predajne! Po desiatich najpredávanejších hrách God of War je to pre Kratosa nový začiatok. Keď žije ako človek mimo tieň bohov, vnáša sa so svojim synom Atreom do brutálnych norských divokých ciest a bojuje o naplnenie svojho hlboko osobného hľadania.

Na základe postavy z hry, Kratos bude približne 190 cm vysoký! Socha je vyrobená z penovej gumy a latexu, ktorý je starostlivo ručne maľovaný pre dosiahnutie realistických detailov. Veľmi jednoduchá montáž; inštrukcie na montáž a starostlivosť sú súčasťou balenia.

Produt si kvôli svojej veľkosti vyžaduje individuálnu kalkuláciu poštovného, ktoré bude upresnené po záväznom potvrdení objednávky.

Jeden kus skladom.

 

Hmotnosť - 20kg

 

Výrobca: NECA

Kód produktu: NECA49321

 

Hodnotenia (0)

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook