Ghost of Tsushima

58.50

Bez DPH: 48.75 €

Dostupnosť:
Predobjednávka
Typ produktu:
PS4
Výrobca:
Sony

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Ghost of Tsushima


 

Dátum vydania:    2019 Vývojár: Sony
Doporučený vek:  od 16 rokov Vydavateľ: Sony
Žáner:  akčná Multiplayer:  
Lokalizácia:  angličtina    

Predobjednajte si  Ghost of Tsushima pre PS4 už dnes z EšteLacnejšie za najnižšiu cenu. Ak sa cena hry zníži do jej vydania, budeme vám účtovať nižšiu cenu. Objednaním si hry u nás máte istotu, že ju kúpite najlacnejšie spomedzi všetkých domácich predajcov!


Čaká na vás smrtonosná misia.

Vo veľkolepom otvorenom svete starého feudálneho Japonska sa môžete pozrieť na obrovský otvorený svet. 
Ocitáte sa v roly bojom vytesaného bojovníka menom Jin, ktorý bojuje proti neľútostnému Khanovi mongolskej armády a jeho krutej ríši. Jin je jedinou nádejou japonského ostrova Cušima, ktorý v obrovskej výprave v roku 1274 obsadila mongolská armáda. Nabrúste si meče, vyleštite brnenia a pripravte si tulec so šípmi.


Hra sa inšpiruje klasickými príbehmi o hrdinských samurajoch, ktorí obetovali všetko a postavili sa zdanlivo neprekonateľnej presile. V krásnej a boha zdobenej krajine sa stante legendov, Ghostom.


Hodnotenia (0)

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook