Friday the 13th: The Game (Ultimate Slasher Edition) (PS4)

29.50

Bez DPH: 24.58 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS4

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Friday the 13th - The Game (Ultimate Slasher Edition) (PS4)


Ultimate Slasher Edition navyše obsahuje:
 

 • Všetky platené DLC: Jason Part 2 Pick Axe Kill Pack, Jason Part 4 Pig Splitter Kill Pack, Jason Part 7 Machete Kill Pack, Spring Break '84 Clothing Pack, Halloween Costume Pack, Emote Party Pack 1
 • Všetky ostatné doteraz vydané DLC: 10 Single Player Challenges, Offline matches with AI Bots, new maps, characters outfits and skins
 • Exkluzívny obsah na disku: Bloody Jason SKins, clothing packs a oveľa viac
Hráči sa dostanú do života filmu, keď sa po prvý krát v histórii hier ujali úlohy Jasona Voorheesa! Hrajúc ako Jason alebo táborový poradca, hráči budú svedkami zúriaceho chladnokrvného zabijaka, ktorý číha na svoju korisť v tábore Crystal Lake.

Hra je verným nasledovníkom značky, až do najmenších detailov. Či už je to jedna z mnohých ikonických lokalít, ktoré boli vybrané pre hru, alebo rôzne modely Jasona Voorheesa. Fanúšikovia si môžu byť istí, že všetko v Friday the 13th The Game bolo starostlivo vytvorená s presnosťou podľa filmu. Je to naozaj niečo, na čo fanúšikovia čakali viac ako 30 rokov. Táto verzia diskov je vybavená všetkými novými exkluzívnymi DLC spolu so základnou hrou.

 

 • 1v7 pre viacerých hráčov s mapami, ktoré pokrývajú viacero ikonických umiestnení z filmovej predlohy.
 • Hrajte online ako Jason Voorhees, alebo táborový poradca, ktorý sa snaží prežiť noc. Výber je na tebe!
 • Hrajte ako rôzne inkarnácie Jasona Voorheesa, ako je to zobrazené vo filmoch. Každý Jason bol ručne vytvorený s konkrétnymi silnými a slabými stránkami a exkluzívnym brutálnym zabíjaním! Fanúšikovia filmov si budú môcť odomknúť skiny a hrať ako Jason z častí 2, 3, 6, 7, 8 a 9!
 • Zvyšujte svoj level a odomknite si nových hrateľných poradcov alebo modely Jasona.
 • Utrácajte ťažko zarobene CP (body prispôsobenia) na nové zabíjanie pre Jason alebo hru meniace zručnosti pre vašich táborových poradcov.
 • Exkluzívny bloody Jason skin pre všetkých Jasonov.
 • Exkluzívny balík skinov pre každého z hrateľných táborových poradcov.

Hodnotenia (0)

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

  Facebook