Far Cry: New Dawn CZ titulky

37.50

Bez DPH: 31.25 €

Dostupnosť:
Predobjednávka
Typ produktu:
XONE
Výrobca:
Ubisoft

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Far Cry: New Dawn CZ titulky


Dátum vydania: 15.2. 2019 Vývojár: UBISOFT Žáner: akčná
Doporučený vek: od 18 rokov Vydavateľ: UBISOFT Lokalizácia: CZ titulky

Predobjednajte si Far Cry: New Dawn CZ titulky pre XBOX ONE už dnes z EšteLacnejšie za najnižšiu cenu. Ak sa cena hry zníži do jej vydania, budeme vám účtovať nižšiu cenu. Objednaním si hry u nás máte istotu, že ju kúpite najlacnejšie spomedzi všetkých domácich predajcov!


Sedemnásť rokov po globálnej nukleárnej katastrofe sa civilizácia preberá z chaosu a objavuje dramaticky zmenený svet. V Hope County, Montana, sa pozostávajúca civilizácia spojila do rôznych skupín, z ktorých každá ma rôzne pravidlá pre prežitie.

V tomto novom zriadení klan Highwaymen, ktorý vedú sestry Mickey a Lou, cestuje z miesta na miesto a oberá ľudí o všetky dostupné suroviny. Pri neustálom boji medzi Highwaymenmi a ostatnými preživšími je iba na vás aby ste sa postavili im pomohli a viedli ich v boji.

V ďalšom pokračovaní cenami ovenčenej série Far Cry patríte do poslednej obrannej línie v post-apokalyptickom Hope County. Pomôžte spoločenstvu preživších vyrásť, vytvorte si provizórny arzenál a vytvárajte nepravdepodobné spojenectvá pre prežitie v novom nebezpečnom svete.


Bojujte o prežitie v dych vyrážajúcom post-apokalyptickom svete.

Pomôžte vašej komunite k rastu, vylepšujte si základňu a získajte prístup k mocnejším zbraniam a výbave.

Bojujte proti klanu Highwaymen, vyrabujte im základne a získajte drahocenné materiály.


Hodnotenia (0)

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook