Far Cry 3 HD (Classics Edition)

18.50

Bez DPH: 15.42 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS4
Výrobca:
Ubisoft

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Far Cry 3 HD (Classics Edition)


Dátum vydania: 29. jún 2018 Vývojár: Ubisoft Montreal Žáner: FPS
Doporučený vek: od 18 rokov Vydavateľ: Ubisoft Lokalizácia: angličtina
Multiplayer: áno Kooperácia: nie Splitscreen: áno, 1-2

Na next gen konzoly prichádza oceňovaná hra Far Cry 3 vo vylepšenej grafike!

Za hranicami civilizácie leží ostrov. Miesto, kde neexistujú zákony a vládnu piráti a ľudské utrpenie. Miesto, z ktorého jediným únikom sú drogy alebo pištol priložená k hlave. To je miesto, kde sa ocitnete. Uväznený na ostrove, kde zabudli rozdiel medzi správnym a nesprávnym. Miesto, kde musíte žiť podľa princípov násilia, aby ste prežili. Objavte krvavé tajomstvá ostrova a bojujte s nepriateľmi. Improvizujte a využite prostredie ostrova na to, aby ste prežili a prekabátili jeho nemilosrdné osadenstvo. Majte sa na pozore pred krásou a tajomstvom tohto nepreskúmaného raja. Budete potrebovať viac než šťastie na to, aby ste prežili.

Hráči si vo Far Cry 3 zahrajú za Jasona Brodyho, osamoteného muža na konci sveta, uviaznutého na záhadnom tropickom ostrove odrezaného od civilizácie. V tomto divokom raji, kde bezprávie a násilie sú jedinými istými vecami, rozhodnete o tom ako sa budú vyvíjať udalosti v hre. Presekajte sa, preplížte sa a prestrielajte sa ostrovom,  kde už dávno nevedia rozdiel medzi dobrom a zlom.


Hodnotenia (0)

Označenia:

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook