FIFA 20 CZ + Bonus DLC

56.50

Bez DPH: 47.08 €

Dostupnosť:
Predobjednávka
Typ produktu:
PS4
Výrobca:
Electronic Arts

Zatiaľ nehodnotené

Popis

FIFA 20 CZ + Bonus DLC


Dátum vydania: 27.9.2019 Vývojár: EA Žáner: športová
Doporučený vek: od 3 rokov Vydavateľ: EA Lokalizácia: české titulky

Predobjednajte si FIFA 20 CZ titulky pre PS4 už dnes z EšteLacnejšie za najnižšiu cenu. Ak sa cena hry zníži do jej vydania, budeme vám účtovať nižšiu cenu. Objednaním si hry u nás máte istotu, že ju kúpite najlacnejšie spomedzi všetkých domácich predajcov!


K predobjednávke získate Bonus DLC:

- kód na 3 zlaté FUT balíčky

- ikona a špeciálne dresy do FUT

V FIFA 20 sa vracajú všetky novinky z FIFA 19 ako UEFA Champions League (Liga Majstrov), Vylepšený režim "The Journey - Cesta" a iné. Okrem toho sa môžete tešiť na mnoho noviniek, ktoré budú postupne oznámené.

Futbal budete môcť hrať na najvyššej klubovej úrovni v rôznych ligách. UEFA Champions League, Europa Cup a Super Cup prinesú hráčom rozsiahle turnajové možnosti.

FIFA 20 prináša úplne novy systém aktívneho spracovania lopty, ktorý umožňuje lepšiu kontrolu. Dynamická taktika slúži k detailnejšiemu, ale jednoduchšiemu nastaveniu teamu a samozrejme ešte vylepšený Real Player Motion posúva úroveň ešte vyššie. Rozšírene animácie pre taktické bránenie lopty, ustátie zrážky ci silové pretláčanie zvyšujú úroveň reálnosti pohybu hráčov. Samozrejme nás čaká aj ďalší ročník úspešnej Fifa 20 Ultimate Team, kde budete, tak ako doteraz, súperiť proti najlepším hracom FIFY na planéte!

UEFA Champions League, Europa League a Super Cup.

Tretie pokračovanie príbehu Alexa Huntera.

Režim Champions League.

Systém aktívneho spracovania lopty, dynamická taktika a načasované zakončenie.

Technológia Real Player Motion.

Vylepšená umelá inteligencia hráčov.

Režim Journey aj FUT prichádzajú s Ligou Majstrov.


 

Hodnotenia (0)

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook