FIFA 19 CZ

42.00

Bez DPH: 35.00 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS4
Výrobca:
Electronic Arts

Zatiaľ nehodnotené

Popis

FIFA 19 CZ


Dátum vydania: 28.9.2018 Vývojár: EA Žáner: športová
Doporučený vek: od 3 rokov Vydavateľ: EA Lokalizácia: české titulky

FIFA 19 vďaka Frosbite engine zmazáva rozdiel medzi virtuálnym a skutočným svetom. Tešte sa na autentických futbalistov, kluby i atmosféru na štadiónoch. Pohyb vďaka technológii Real Player Motion otvorí cestu k dramatickým momentom v úžasnej atmosfére najznámejších štadiónov sveta. Jedna sa o najväčší pokrok v inovácii herného systému v histórii série. V pokračovaní režimu Cesta, sa Hunter v doprovode mnohých hviezd vydáva na cestu za titulov v Lige Majstrov. V režime FIFA Ultimate Team prichádzajú ikony FUT, medzi ktorými nechýbajú mnohé legendy a tiež Liga Majstrov!


Nové animácie pohybov a zakončení ponúknu ďalšie plynule spôsoby streľby nohami i hlavou a znásobia tak možnosti gólových šanci za dramatickejších okolnosti. Môžete sa tešiť na vylepšený režim "The Journey", ktorý pokračuje v úspešnej sérii a tento krát prichádza s najslávnejšou futbalovou súťažou, Ligou Majstrov.


Technológia Real Player Motion je hlavným zdrojom dokonalejšieho pohybu každého hráča.Jedinečná identita, vlastnosti a osobnosti skutočných hráčov sa po prvýkrát objavia v ich virtuálnych prevedeniach.Nový prepracovaný systém driblovania kladie doraz na vaše reakcie a výbušnosť.

Vylepšené pozičné správanie hráčov zaisťuje rovnomerne rozmiestnenie týmu na ihrisku a poskytuje viac príležitosti k čítaniu hry v čase a priestore.

FIFA 19 obsahuje bohatú škálu známych taktík niektorých svetových klubov. Vždy keď si zvolíte novy klub alebo iného súpera tak pocítite zmenu v defenzívnej i ofenzívnej činnosti.

Nové striedanie, založené na aktuálnom priebehu hry, vám umožní poslať na trávnik čerstvého hráča bez prerušenia zápasu.

Realistické pohyby slnka po oblohe, typické objekty popri hracej ploche, transparenty jednotlivých klubov a štadiónov, adaptívny komentár a zmeny v kvalite trávniku, to všetko vdychuje život vašim futbalovým zážitkom vo FIFA 19.

Režim Journey aj FUT prichádzajú s Ligou Majstrov.


Hodnotenia (0)

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook