Sims 4

27.50

Bez DPH: 22.92 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
XONE
Výrobca:
Electronic Arts

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Sims 4 (XONE)


Dátum vydania:  17. november Vývojár:  Maxis
Doporučený vek:  od 12 rokov Vydavateľ:  EA
Žáner:  simulátor Multiplayer:  nie
Lokalizácia:  angličtina    

Štvrtý diel jednej z najobľúbenejších a najoceňovanejších hier súčasnosti.The Sims 4 je dlho očakávaný titul v simulátoroch, v ktorom máte možnosť hrať sa so životom ako nikdy predtým. Vytvárajte nových Simíkov s inteligenciou a emóciami, ktorých akcie sú afektované ich interakciami a emóciami.Užite si úplne nové intuitívne a zábavné nástroje na vytváranie Simíkov. Napriek tomu, že nástroje sú výkonnejšie ako predtým, svojho Simíka vytvoríte bez problémov za malú chvíľku. Premyslený je aj editor budov, vďaka ktorému môžete stavať komplexnejšie stavby a jednoducho redizajnovať aj už úplne vytvorený dom. Nechcete niektorú miestnosť? Jednoducho ju chyťte a celú presuňte!

Ovládajte myseľ, telo aj srdce svojich Simíkov vďaka dynamickej, emóciami nabitej hrateľnosti, a priveďte svoje príbehy k životu!

 

Noví Simíci - Vytvárajte a ovládajte nových inteligentných Simíkov, ktorí su autentickejší a emocionálne bohatší.

Inteligencia - Vaši Simíci sa budú pohybovať prirodzenejšie ako kedykoľvek predtým, od plnenia viacerých úloh súčasne až po prejavovanie ich emócií počas chodenia. Vyberte osobnosti Vašich Simíkov, ich túžby a preskúmajte hĺbku ich celoživotných cieľov cez myšlienky, sociálne schopnosti, kariéru a spomienky Vašich Simíkov.

Emocionálna hĺbka - Po prvýkrát Simíci cítia a vyjadrujú emócie. Vaši Simíci môžu prežívať množstvo emocionálnych stavov, ktoré sú ovplyvnené aj správaním ostatných Simíkov, akciami, udalosťami, spomienkami, ale dokonca aj ich oblečením a objektmi, ktoré im vyberiete.

Nové kreatívne nástroje - Vytvárajte Simíkov a stavby komplexnejšie, intuitívnejšie a zábavnejšie ako kedykoľvek predtým! Máte voľnosť prispôsobiť si svojho Simíka s neuveriteľnou presnosťou. Nenáročne vystavajte dom svojich snov vďaka novému stavebnému módu zameranému priamo na miestnosti.

Živé susedstvo - Vyberte si z brilantného a rozličného susedstva pre svojich Simíkov. Živé vizuálne prvky privádzajú nie len celý domov, ale celé mesto k životu!

Bohaté odmeny - Získavajte nové objekty, outfity a vlastnosti vďaka plneniu udalostí, objavovaniu rôznych objektov a dosahovaním úspechov.

Zdieľajte svoje kreácie - Zdieľajte domácnosti svojich Simíkov s priateľmi a komunitou, alebo si stiahnite rôzne kreácie ostatných pre úplne nový, svieži vzhľad!


Hodnotenia (0)

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook