Doom (UAC Edition)

27.50

Bez DPH: 22.92 €

Dostupnosť:
Skladom
Typ produktu:
PS4
Výrobca:
Bethesda Softworks

Zatiaľ nehodnotené

Popis

Doom (UAC Edition)


Dátum vydania: 13.máj 2016 Vývojár: id software Žáner: fps
Doporučený vek: od 18 rokov Vydavateľ: Bethesda Lokalizácia: angličtina
Multiplayer: áno Kooperácia:   Splitscreen:  

UAC verzia obsahuje:
UAC príručku
UAC textilné nášivky
UAC plagát Demon MultiPlayer Pack

Vyvinutý id software, štúdiom, ktoré v podstate vymyslelo fps strieľačku - žáner ako taký a vytvorilo koncept multiplayer Deathmatchu, DOOM sa vracia ako brutálne zábavná a moderná strieľačka ponúkajúca množstvo výziev  Neúnavní démoni, neuveriteľne deštruktívne zbrane a rýchly a plynulý pohyb poskytujú základ pre intenzívne fps súboje - či už vyhladiť hordy z hlbín pekla v kampani pre jedného hráča alebo súťaženie proti svojim (ne)priateľom v mnohých multiplayerových režimoch. Rozšírte svoju zábavu používaním DOOM SnapMap herného editoru ktorým môžete ľahko vytvárať, prehrávať a zdieľať obsah a vaše výtvory s celým svetom.

Vy ste sem prišli z prostého dôvodu. Masívne výskumné zariadenie na Marse firmy Aerospace Corporation je napadnuté divokými a silnými démonmi a len jeden človek stojí medzi ich svetom a naším. Ako osamelý DOOM Marine ste boli aktivovaný za jedným účelom -  všetky príšery zabiť.

Neúprosná kampaň
Neexistuje žiadny kryt alebo prestávka na regeneráciu zdravia v boji proti pekelným zúriacom hordám. Skombinujte svoj arzenál futuristických a klasických zbraní, upgradov, pohybu a pokročilého systému boja zblízka a  rozdrtťe, zlomte, zabite či rozdupte hordy démonov  mnohými kreatívnymi  a násilnými spôsobmi.

Návrat id Multiplayer
Ovládnite svojich súperov v arénach - mapách, štýl ktorý preslávil Doom ako old school klasiku. V oboch -  klasickom aj novom hernom móde, zničte svojich nepriateľov využitím svojich osobných zručností, mocných zbraní, vertikálneho pohybu a unikátnych power-upov, ktoré vám umožnia hrať ako démon.

Nekonečné možnosti
DOOM SnapMap - výkonný, ale ľahko použiteľný editor úrovní - umožňuje neobmedzené herné zážitky na každej platforme. Bez akejkoľvek predchádzajúcej skúsenosti alebo špeciálnych odborných znalostí, môže každý hráč rýchlo a ľahko dať dohromady a vizuálne upravovať mapy, pridať vopred definované alebo úplne nové vlastné hry, a dokonca aj editovať herné logiku na vytvorenie nových herných módov. Okamžite hrať svoj výtvor, zdieľať s priateľmi, alebo dať ich k dispozícii hráčom z celého sveta - to všetko jednoduchým stlačením tlačidla.


Hodnotenia (0)

Označenia:

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook