Dodanie tovaru

Objednaný tovar z www.EsteLacnejsie.sk si môžete nechať zaslať Slovenskou Poštou, GLS kuriérom, Emailom/SMS alebo si ho osobne prevziať.

 

Slovenská Pošta

Objednávky prijaté v pracovné dni do 16:00, sú odosielané ešte v ten istý deň cez Slovenskú Poštu ako doporučená zásielka 1. triedy, pričom sa vyžaduje Váš podpis pri preberaní zásielky. Slovenská Pošta pre službu 1. trieda poskytuje dodanie nasledujúci pracovný deň po dni podania zásielky. O odoslaní vašej zásielky Vás budeme informovať zaslaním elektronickej pošty na email, ktorý ste uviedli v objednávke. Email obsahuje číslo vašej objednávky, podacie číslo zásielky, ako aj odkaz na sledovanie pohybu zásielky. Objednaný tovar zasielame bezpečne zabalený v bublinkových obálkach. Pri zaslaní tovaru cez Slovenskú Poštu máte na výber tieto možnosti platby:

  • Platba vopred na účet - poštovné a balné - 2,00 €
  • Dobierka (platba pri preberaní tovaru) - poštovné a balné - 3,00 €

Pri tomto spôsobe dopravy Vám tovar doručí domov poštár/poštárka a nie je možné ovplyvniť čas doručenia. V prípade Vašej neprítomnosti sa tovar uloží na Vašej miestnej pošte, kde si ho budete môcť vyzdvihnúť. Tovar Vám na pošte vydajú po oznámení podacieho čísla zásielky, ktoré obdržíte od nás emailom alebo žltého papierika, ktorý zanechá v schránke poštár/poštárka.

Ak Vám objednaný tovar po odoslaní nebude doručený nasledujúci pracovný deň, neváhajte nás kontaktovať!

 

GLS kuriér

Objednávky prijaté v pracovné dni do 14:30, sú odosielané ešte v ten istý deň cez kuriérsku spoločnosťou GLS Slovakia. Tovar odoslaný cez kuriérsku spoločnosť GLS je doručovaný nasledujúci pracovný deň po dni podania zásielky. O odoslaní vašej zásielky Vás budeme informovať zaslaním elektronickej pošty na email, ktorý ste uviedli v objednávke. Email obsahuje číslo odkaz na sledovanie pohybu zásielky. Objednaný tovar zasielame bezpečne zabalený v bublinkových obálkach. Pri zaslaní tovaru cez kuriérsku spoločnosť máte na výber tieto možnosti platby:

  • Platba vopred na účet - poštovné a balné - 3,50 €
  • Dobierka (platba pri preberaní tovaru) - poštovné a balné - 4,50 €

Pri tomto spôsobe dopravy Vám tovar doručí domov kuriér. Ten Vás bude telefonicky kontaktovať pred doručením tovaru a oznámi Vám čas doručenia tovaru. Preto Vás žiadame o to, aby ste pri objednaní tovaru uviedli telefónne číslo, na ktorom Vás aj naozaj bude možné v deň doručenia zastihnúť. Ak adresáta nebude možné zastihnúť, kuriér zanechá správu v odkazovej / poštovej schránke o pokuse o doručení. V cene poštovného sú 3 pokusy o doručenie.

Ak Vám objednaný tovar po odoslaní nebude doručený nasledujúci pracovný deň, neváhajte nás kontaktovať!

 

Osobný odber

Objednávka, ktorú si zákazník praje prevziať osobne v sídle firmy, O.Plachého 59, Martin, musí byť zaplatená vopred na náš účet, ešte predtým ako sa tovar prevezme. Údaje potrebné na vykonanie úhrady obdržíte emailom, ihneď potom ako dokončíte (odošlete) objednávku cez www.EsteLacnejsie.sk. Objednávku je možné zaplatiť bankovým prevodom alebo ju uhradiť poštovou poukážkou na Slovenskej Pošte, pričom pri preberaní objednávky stačí ukázať potvrdený (opečiatkovaný) podací lístok poštového peňažného poukazu zo Slovenskej Pošty.

  • Neúčtujeme si žiadny poplatok pri osobnom odbere tovaru!

Chceme Vás týmto poprosiť, aby ste si osobný odber Vami objednaného tovaru vždy najprv telefonicky dohodli na telefónnom čísle 0915 827 068. Ďakujeme!

Email, SMS, ...

Digitálna distribúcia tovaru je v poslednom čase medzi zákazníkmi čím ďalej tým obľúbenejšia. Preto Vám ponúkame doručenie herných kľúčov k PC hrám, PlayStation Network kariet, PlayStation Plus kódov, Microsoft Xbox Live bodov alebo Microsoft Xbox Live Gold kódov aj prostredníctvom emailu, či SMS. Dokonca ak do poznámky k objednávke uvediete svoj Google Talk (Gmail), Skype, ICQ, či FaceBook účet, nemáme problém s doručením kódov ani touto formou!

  • Platba vopred na účet - jediný možný spôsob úhrady pri doručení tovaru Emailom, SMS, ...
  • Neúčtujeme si žiadny poplatok za doručenie tovaru Emailom / SMS!

Chceme Vás týmto poprosiť, aby ste nám zaslali po vykonaní úhrady za objednávku potvrdenie o realizácii platby na náš email info@estelacnejsie.sk. Urýchli to vybavenie objednávky a Váš tovar tak môžete mať už pár minút po vytvorení objednávky.

EsteLacnejsie.sk

Internetový obchod EsteLacnejsie.sk funguje od jesene 2010. Od tej doby sa vybavilo viac ako 25000 objednávok a obslúžilo vyše 7500 zákazníkov. EsteLacnejsie.sk vzniklo s cieľom ponúknuť najlepšie ceny a byť tu pre zákazníka ako pred, tak aj po kúpe produktu. Kúpou tovaru sa náš záujem o zákazníka nekončí, práve naopak, iba začína! Pretože iba spokojný zákazník sa vráti a opäť nakúpi u nás.

Kontakty

Mobil:
0915 827 068
Email:
objednavky@estelacnejsie.sk
Skype:
estelacnejsie

Twitter

    Facebook